bugün

türkiye içinde bulunan 3 gsm operatörünün kıyaslanmasıdır.

hepsini 3 başlıkta inceliyoruz . puanlar 10 üzerinden.

opertr: turkcell avea vodafone

performans 8 6 7
(hız vs)
uygun
fiyat : 5 9 7

müşteri
hizmetleri 6 7 7

toplam

duzeltecek olan yazsın efem..
Bimcell'i niye dışlıyorsunuz lan?

Neyse avea'da konuşurken bir saati geçtiği anda kendi kendine konuşmayı sonlandiriyor.
Turkcell her yerde çekmiyor. Yalan amk.
Bir insan her yerde çeker mi? Hayır.
Vodafone'a bir şey demek istemiyorum o kalsın.
turkcell'in 500 dk, 1000 sms, 2 gb internet = 25 tl tarifesinden sonra diğerlerinin suratına bile bakılmayan versustur.
kaliteyi kazık fiyata isteyenler ---> turkcell
kaliteyi uygun fiyata isteyen ---> vodafone
kalitesiz olsun yeter ki ucuz olsun diyenler ---> avea

herkes için en güzeli vodafone'dur.
aynı şartlarda aylık 20-30 lira az para ödeyerek avea kullanmak varken insanlar neden turkcell de ısrarcı olur hiç anlamam.
vodafone'un havada karada alacağı versus.
Tarifelerinin, kampanyalarının kalitesi dışında beşiktaş'ımın da sponsoru olduğu için artı bir değeri vardır.
Avea alır. annem bimcell ayda 10 TL verip 250 dk konuşuyor. babam 2 ayda bir 10 Tl vererek 150 dk konuşuyor (ayrıca arankazandan baya bi dakika geliyor) benle abim 1000 dk + 1000 sms + 4 Gb internete 32 lira falan veriyoruz. buna benzeri de geçtim yakın tarifeler bile diğerlerinde yok. Vodafone bi ara beni yanıltır gibi olmuştu. ancak duble tarifeye geçiş kapatılınca anladım ki hiç yanılmamışım.
Vodafone

bu kadar.
Hepsi de bok gibidir. Yıl olmuş 2015, telefonların bilgisayarlardan farkı kalmamış internet paketleri hala 1gb-2gb. Bu nasıl bi saçmalıktır amına koyayım.

Parası neyse verip sınırsız internet alıyım desen öyle bi pakette yok. Neymiş 1gb sınırsız, 1gb aşıldıktan sonra hız 96kbps. Lan kahpe çocuğu 96kbps ile ne bok yenir? Tüm operatörlerin allah belasını versin. Evet.
Turkcell para tuzağı ama en iyi internet Avea ucuz denebilir interneti kötü çekim gücü kötü Vodafone hem ucuz hem interneti iyi vodafon hertürlü önde.
3'ü de e çok pahalıdır.
Turkcell silkiyor.
Avea tabiki. Bimcelli bırak. Pttcellde 14 liraya sınırsız internet 250 dk 500 sms var.
en uygun paketler aveada. (bkz: süper tarife) (bkz: satış elemanı gibi yazar)
vodafone a oynuyorum.
Turkcell alır.
Fiyat~performans ilişkisine göre en iyi Turkcelldir.
Açık ara fark ile aveadır.
Avea'nın başarısız interneti 3g'si ve dandik şebekesi ondan biraz daha iyi olan vodafone'un turkcell'le karşılaştırılması mümkün değil.
beşiktaş' a yaptığı desteğinden dolayı vodafone diyorum. vefasızlık olmaz şimdi.
Turkcell fark atar.
vodafone affetmez.
Genç yıldız tarifesiyle Türkcell alır.
Vodafone alayını düzeltir açık,net.

Neden derseniz, benim gibi red paket sahibi olursanız dunyada butun ülkelerdeki vodafone hatlı es-dost-arkadasinizi ekstra ücret ödemeden ararsiniz. Ha yurtdışına çıkarsanız o ayrı tabii, o zaman günlük 10 TL ye red pasaport yaparsiniz, tüm gün internet SMS dahil hiçbir şey için başka ekstra ödemezsiniz.
ucuzluk ve bol kampanya ve bedavalar için vodafone. Avea yı siktir et.
Avea avea avea.