bugün

vatan gazetesi ondan bundan şeyler yazarı.
hiçbir yazısını sonuna kadar okumayı beceremediğim yazar bozuntusu.
yazdıkları sıcak ve okunmaya değer olan, bol bol gezen ve gittiği yerler hakkında okuyucusunu da bilgilendiren(!) yazdıklarıyla memleket meselelerini eleştimek yerine kendi hayatını sorgulayan, paylaşan köşe yazarı.
vatan gazetesinde kendisine ait bir köşesi olan ,sık sık aslında kendisinin selahattin duman olduğu iddia edilen , görüntüsü kesinlikle deşifre edilmeyen yazar.
arnavutköydeki evini , kedi mamalarını ,hakkari'de internete bağlanmanın ne kadar zor olduğunu ,belli bir yaştan sonra bekarlığın kadınları depresyona soktuğunu ,kankayla yatıldığında sonuçlarının neler olacağını ,ikeaden mobilya alındığında nasıl monte edileceğini ,şekip amca ile günay teyzenin aşklarını o olmasa nasıl öğrenebilirdik?mazallah cahil cühela yaşayacaktık.
vatan gazatesi yazarı...kendi hayatından kesitLeri komik bir biçimde okuyucuya sunar...iLk başLarda iğrenç bir yazar oLduğunu düşünüyordum...sonra gitgide beğenmeye başLadım...şimdi ise hergün okuyorum , acaba bugün ne gibi sakiLLikLer yapmış diye...evLenme isteği iLe biLinir...bir çok taLibi vardır...
Zülfü Livaneli ile aynı baskıya yakışmayan yazarcık.
sanal olduğu su götürmez gerçek olan fakat bu yazıların sahibi mutlu tönbekici mi yoksa selahattin duman mı hala net karar verilemeyen kişi.
ayşe arman imitasyonu!
her ne kadar selahattin duman olduğu iddaa edilse de sabahın köründe beni güldürmeyi başarabilen ve her sabah vatan gazetesini almamı sağlayan köşe yazarı..
yazılarını mutlu tönbekici ye yazdıran yazar...
sabitlenmiş birkaç düşünceden haftanın her günü siyaset yazısı çıkaran, kendine ait bir üslubu olmayan, kahvehane muhabbetlerinin bir adım ötesine geçememiş yüzlerce "köşe"cinin yazar kabul edilip gerçekliğinin sorgulanmadığı bir yerde sanal olup olmamasının önemli olmadığı-ya da tam tersine bu yüzden önem kazandığı-yazar.
bunlardan kose yazari oluyorsa, ajdar dan da popstar olur dedirtmis yazar.
http://www2.vatanim.com.t...mp;Categoryid=4&wid=6
vatan gazetesinin boş beleş işlerden sorumlu yazı işleri bilmemneysi.
(bkz: burjuva feministi)
vatan gazetesindeki yazısında selahattin duman sanılmaktan rahatsızlık duydugunu anlatmış ama niye ortaya çıkmadığını anlatamamış ablam...
geçen şarap komasına girip şarap üreticilerine verip veriştiren yazar...
ne kadar, gerçek mi değil mi, mutlu tönbekici mi, selahattin duman mı, sorunsallarını içerisinde barındırsa da, yazdıkları hayatın içinden, sıcak, yaşanabilir kesitler olmasıya beraber; bununla birlikte ''sabun köpüğü''nden öteye gidemeyen yazar; okuyucuları arasında genelde, yapacak hiçbir şeyi olup, da bir eilnde magazin dergisi, bir elinde, makyaj malzemesi kataloğu olan, kokona görünümlü yengeler, ile ''marjinalim'' farklıyım diye yırtınan, orta yaş grubu kişiler bulunur... vatan gazetesi'nin, bünyesinde bulundurduğu bir diğer sabun köpüğü yazar için ise:
(bkz: dilek önder)
ally mc beal' a benzeyen bir yüze sahip, izmirli köşe yazarı.
espriden anlayan, güzel gözlü, sarışın yazar.
yazıları ile beni benden alan, sarışınlara yapılan genellemeleri çürüten takdir ettiğim bir yazar. güzel bir yazısı için buyrun;

http://www.haber7.com/haber.php?haber_id=243964 **
(bkz: selahattin duman)
podyumda yürürken bir fotoğrafı vardı bu tuğçe baran köşesinde görünen fotoğraftaki kadının, mayolu falan, ah ulan bulamıyorum da bulamıyorum.

vatan gazetesinin çıktığı ilk zamanlar,* bütün gazetelerde o gün arka kapak güzeliydi bu hatun kişi, photoshopta hatunun kelle alınmış, önüne bir hatıra defteri, dandirikten de iki el ayarlanmış, al sana köşe fotoğrafı. olmaz ki böyle de araklanmaz ki.

http://www.medyaca.com/fi.../yazarlar/tugce_baran.jpg
bugünkü köşe yazısında köşe yazarlarını çok agır eleştiren veya çok agır konuşan bir köşe yazarıdır.
vatan gazetesine heygirl kızı kıvamında yazılar yazan,üstüne üstük bu yazılarıyla para kazanabilen yazardır.bir de ayşe özyılmazel var ona özenen,ki onu hiç sormayın o daha feci.bunlar da para alıyosa bizim hamuduyla götürmemiz lazım valla.
köşesesindeki resmin kendisine ait olmayıpta torontodaki bir mankenin olduğu zikredilen yazarcık.