bugün

görünce "bu ne lan mirc nicki gibi" dediğim yazar bünye.

hayali diyalog (diyalogtaki kişiler, karakter olarak hayal ürünüdür gerçekle alakası yoktur)

paleface: slm
tuba06:slm
p:nbr?
t:iilik senden nbr?
p:benden de iilik.
t:nerden?
p:çemişkezek sen?
t:ankara
p:adın ne?
t:salak mısın sen yaa yazıo yaaaa.
p:pardon yaa..
t:senin adın ne
p:abdülkerim asl
t:ya sen salak mısııın? ignore etcem bak.
p:ignore ne yaa?
t:bye

ya da şöyle bir diyalog

p:slm
t:slm
p:nbr
t:ii senden?
p:ben de ii asl?
t:23 m ank
p:bye

1 seneyi aşkın süreden sonra balkanlardan gelen soğuk hava dalgası etkinliğinde edit: başlık başıma kalmış lan. üstte en az 5 entry vardı nereye gittiniz oğlum?
nickinden doğma büyüme ankaralı olduğu anlamı çıkartılabilecek yazar. akla ister istemez tuba ünsal' ı getirmektedir.
yumuşak g harfiyle başı dertte olması muhtemel yazar kişisi.*
user name de esinlenme sezdiğim yazar.**.Hoşgelmiş sefalar getirmiş yazardır. Dillere destan ankara zirvelerine de beklemekteyiz.
yenı yazar. hoş gelmiştir.
ismi ile bana, çok değer verdiğim bir insanı hatırlatan yazar kişi... sol framede görünce hoş duygular oluşuyor insanda, ister istemez...
ilk zirvesine bugün gelmiş hepimizle pek bi kaynaşmış tatlı mı tatlı dişican. bunu saymayız diğer zirvelerede bekleriz yazarı. * *
şirin olduğu söylenen ama sadece aynı nesilden olduğumu bildiğim yazar.
zirve olayına adım ataraktan gerçek bir uludagsozluk lü olma mertebesine ulaşmış yazar kişisi.. ama hızlı içiyor yahu, fondip falan.. yetişilmiyor pek, yok ben ağırdan aldım bi seferlik, ona denk geldi o da. * tanışmaktan ziyadesiyle memnun olunan ve dahi nikiyle * ilgili yorum yapanı uçuracak kişidir.. benden söylemesi, çakmak çakmak bakıyor zira. aman diyim..*
yazdığım bir entry için beni uyararak hatamı görmemi sağlayan ve bununla beraber ne kadar dikkatli bir yazar olduğunu anlamamı sağlayan dost kişilik.
ankara 2006 ya veda zirvesinde tanıştığım şirin hatun. bir an önce gidip gelsin, şu finallerini atlatsın, daha onunla çok işimiz var yazarı.

(bkz: gizli zirve)*
canım dostum kanksım seni çok sevem öpem.
06 plakalı yazar.*
tavla üstadı, iddaa yorumcusu.
1. yaş şenliklerinden biraz korkmuş yazar. biz deliyiz azıcık böyle, evet evet nice yıllara sana da
aaa ilk ben kutlamışım, ne güzeel

- kızım, bunu geyik masasına al, konuşsun, kaynaşsın..
(bkz: tubi or not tubi)
komşum olan yazardır. *
1. yılın kutlu olsun yazarı.
birinci yılını kutladığım, nice senelere yazarı...
tavla müsabakasına davet etmeyi ve fincanla zar attırmayı düşündüğüm yazar.
sozlugu popstar sanip yanlis nick aldigini dusundugum yazar.
haftanin birincisi tuba06.
niki * millete pek bir dert olmuş yazar kişisi, arkadaşım.. yok nerelerine batıyor anlamıyorum da.. sinirlendim şimdi..
1. yıl sebebiyle yapılan msn zirvesinde, göndermiş olduğu titreşimler ile, zirveye katılanlara elektrikli sandalyede oturuyormuş hissi veren yazar.
(bkz: shalamar34)
gayet kendini bilen, gayet hanımefendi yazar. 10 şubat ankara porsuk' ta zirvesinde tanıştığım ve tanıştığıma çok memnun olduğumdur kendisi.