bugün

iyi niyetli, diyalog sahibi bir yazardı. inşallah iyidir, mutludur.
Yeni yılda, her şeyin gönlünce olmasını, tüm beklentilerinin gerçekleşmesini temenni ederek.Mutlu yıllar dileklerimi sunduğum dost yazar.
(bkz: koşun lan koşun başlıkta kız var)
BAK NiCKLERiMiZ AYNI HADi GEL KARDEŞ OLALIM DiYEREK BAĞIRA BASILASI KARAKTER.
daha önce tanışmamış olmamızı esefle kınıyorum. nasıl gözümden kaçar.
"nice mutlu yıllara angaralı" demek istediğim yazar.
doğum günü kutlu olsun...
ke$ke ben de görsem de, sizlere bilimum özelliklerini anlatsam tuba'nın...

ah ulan ah... asşkdjsşlıdsdas.
sözlüğün şirin, sevimli, güzel kızlarından tuba... çok memnun oldum...
sözlükte görme şerefine nail olduğumuz aziz bünye.
evlerine gelen 7. görücüyü de etkisiz hale getiren kahve tutucu. 2009 yılını ona umut dolu günler getirsin inşallah. *
"iyi ki doğdun!" dileklerinin yüzlercesini hak eden güler ve güzel yüzlü prenses.*
doğum gününü en içten dileklerimle kutladığım gözleri parıldayan güzel insan.
doğum günün kutlu olsun yazarı...
nicki onun bunun biyerlerine batan yazar.
bazı garip bünyelerin üzerinden prim yapmaya çalıştıkları aziz bünye.

asl mi diyorsunuz? ben ilgilenicem sizinle.
tekne ismi gibi bir nick seçen yazardır.
başında bir de 25,23,62 vs. olsa asl please demeye gerek bırakmayacak chat rumuzu. ya da sohbet nicki.

(bkz: 25tuba06)

gelen tepkiler üzerine eklendi:
1-sözlük yazarıyla ilgisiz bir entry.
2- bana batan bir şey yok.
3- korkutmayın lan gece gece.
4-elma başlığına içinden kurt çıkabilecek meyve gibi bir tanım girmeyi düşünmüştüm. vazgeçtim. nolur nolmaz vardır öyle bir yazar.
fenerbahce'nin yenilgileri yüzünden kendisine gönderdiğim kinalari zatima geri göndermesini istediğim kişi.
kendisine tubik dememe gıcık olan, tubuk deyince bu kez katil olmak üzereyken aman demem sonucu affeden has türk yazardır. aman deyince el kaldırmadı.

ince göndermeleri ile takip ettiğim, muhabbetine doyum olmayan ve ara ara en boğuk zamanlarda sanki seziyormuşcasına merabasıyla boğukluğa ışık tutan yazardır.

edit: unutmadan. halbuki unutmuştum.

yasal uyarı

bu entry deki kişi, kurum ve kuruluşlar hayal ürünüdür.
(bkz: iri gözlü simsiyah dalgalı saclı esmer kız)
*
hem hemşerim hemde nick daşımdır. çay nerde çay nerde diye kıvransakta, bi adam akıllı muhabbet ettirtmeselerde olsun engeller bizi yıldıramaz bir sonraki zirvede muhabbetin belini kırcaz *. Nice zirvelerde görüşmek üzere.
zirve fotoğraflarını göndermeyeceğim tek kişidir. bilinmelidir ki intikam soğuk yenen bir yemektir.
zirve münasebetimiz, "merhaba ve an itibariyle hemen arkasından bay-bay" şeklinde gelişmiş olmasına rağmen nikneymini öğrendiğimde inceden bir şaşkınlık yaşadığım uuser. hiç de "ankara20f" tarzı bir havası yoktu o nedenle hayatımda karşılaştığım ve sanal olmayan ilk tuba06'dır kendileri.*
13 eylül iftar zirvesine katılan yazar. yazar diyip genellemek yanlış olabilir, kendisi zirve yazarıdır. yani " zirve varsa varım yoksa ammman banane " * diyen, ankara'nın ihtiyacı olan zirve yazarıdır.

kendisini biraz keyifsiz görsemde tuttuğumuz oruca bağlıyorum bunu. yemeklerin geç gelmesi ortamı biraz gerdi. ama yinede hoş sohbet yapamaya çalıştı. e daha sonrada vip masasına gitti yeni arkadaşlar edindi. * *
güncel Önemli Başlıklar