bugün

entry'ler (1076)

uludağ sözlük metalci yazarlar birliği

12 kasım istanbul faun konseri için elimdeki bileti satmak istiyorum. şehir dışında sergim olduğundan dolayı katılamayacağım. bilete vergilerle vade farkıyla hizmet bedeliyle vs 387 tl ödedim. alacak arkadaşa 280 e bırakırım. isteyen mesaj kutumu yeşillendirebilir.

faun

12 kasım istanbul konseri için elimdeki bileti satmak istiyorum. Şehir dışında sergim olduğundan dolayı katılamayacağım. Bilete vergilerle vade farkıyla hizmet bedeliyle vs 387 tl ödedim. Alacak arkadaşa 280 e bırakırım. isteyen mesaj kutumu yeşillendirebilir.

necmettin erbakan üniversitesi

Burada okuyan arkadaşların mesaj kutumu yeşillendirmesini rica ederim, üniversite merkezden çok uzak olduğundan hangi semtte kalmam gerektiğini merak etmekteyim. Tıp fakültesi hangi yerleşkedeyse orada olacağım yeri hakkında da bilgim yok ancak öğrencilerin takıldığı biraz sosyal bir semtte kalmaktan memnun olurum.

ttnet

360 p izlerken bile donma görülen vasatın da vasatı internet.

çirkin erkeğin güzel bir kıza çıkma teklif etmesi

Olabilir, kız para avcısı değilse ve ilgi alanına 70 inde ölmeyi bekleyen milyoner antropozlular girmiyorsa gayet de normaldir. Sonuçta zeka tipten çok daha önemli.

50 lira karşılığında adam öldürmek

Bunu yapan ya bu denli çaresiz, ya da hasta ruhlu bir insan olmalı. Aksi taktirde bir canın bedelini 50 lira görebilen zihniyet normal bir insanda barınamaz.

sevgililer günü evden dışarı çıkmayacak yazarlar

Benimdir, sevgilim var olmasına fakat kapitalizmin saçma oyunlarına ayıracak zamanım yok. Gerçekten seviyorsanız, değer veriyorsanız, aşıksanız her gün size 14 şubat.

kıvırcık saçlı kız vs düz saçlı kız

Dalgalı saç.

sevgililer günü sendromu

Çok güzel olan sendromdur. Sevgilim var ama ondan değil. Twd' in yeni bölümü geliyor gençler sevinin.

warcraft

Heyecanla bekliyoruz filmidir. Bir çıksa da izlesek.

out of control

Psycho pass animesinin 2. Opening şarkısının adıdır.

sözlük kızlarının hiç bilinmeyen özellikleri

Tahtadan mızrak, bıçak veya basit heykeller oyabilmektedirler.

fakir insanların yaşama sebebi

Kokuşmuş duyguların esiri olan zenginlerden daha değerli bir amaç için yaşarlar. Bir kamyon para arasında bile mutlu olamayan doyumsuz insanların karşısında azla da yetinebilen nadide bir çiçektirler. Hem, elinde olmayan bir seyden dolayı yaşama sebebini sorgulamak bizim haddimize mi?

ölümüyle hüzünlendiren kurgu karakterler

The walking dead dizisinde en başlarda zombiler tarafından yenen attır.

sıcak su torbası

Sakın uyumaya kalkmayın dediğim eşyadır. Birkaç yıl önce babam uykusunda dandik bir su torbası tarafından yakıldı. 1 hafta totosu kırmızı gezdi, evet.

topuklu ayakkabı giyen kız bakire değildir

(bkz: go fuck yourself)

özür dilerim çünkü

Özur dilerim çünkü;

Seni hep kırıyorum. Bu kadar sevip ilgi göstermene rağmen her seferinde daha da kötü incitip ağlatıyorum. Biliyorum, tam olarak elimde değil. Yine de göz yaşların süzüldüğünde sebebin ya da suçlunun ne önemi var ki? iyileşmeye çalışacağım, profesyonel destek alacağım. Söz veriyorum.

aşk mı gurur mu

ikisinden de olmalı, denge sağlanmalıdır.

sevgilisinin resmini çizen kız

Başlık takılmamış, peh. Hani bir el atsanız, merakımı giderseniz.

sevgilisinin resmini çizen kız

Sevgilisinin resmini çizen kızdır. Erkek beğenir mi, mutlu olur mu merak konusudur.
(bkz: ben değil bir arkadaşım)