bugün

burger king'in hayvani burgeri. insanlik kimligini bir kenara koyup yedim ben yerken. bir de bir koseye saklandim kimse gormesin diye. uc tane burger ustuste, buyuk boy patates, bir tanker kola, peeeh, insan olan yer mi lan bunu. yedim iste.
yedikten sonra insana düz duvara tırmanabileceği kadar enerji veren bir burger dir..kasada rezil eder insanı alırken yanınızdaki arkanızdakı ve burger king personeli içilerinden vay ayı vay utanmasa kocaman danayı kesip yer bu diyeceklerdir.. eğer psikolojik bir şekilde hazırsanız yemeye gayet de çabuk yenir ve lezzetlidir fakat yedikten sonra hareket edilebilmesi için vinç ve kaldıraç da sipariş edilmelidir
Asıl zor olanın, o büyük hamburgeri ağzın içine sokabilmektir, ısırmaktır. *
gelişen ve büyüyen dünyada burger king in çağa uyan yeni nesil i doyurma girişimindeki son atılımı yaratıcılık örneğidir
ağzımı genişletmek için iki dudağımın arasına kalem sıkıştırma sebebimdir.çünkü double whopper bile yenilirken ağzımı tam kapasite açtığım düşünülürse 3-4 aylık bir çalışma gerekeceği kesindir.
asıl mesele onu ne yemek ne sindirmektir. asıl mesele onu alırken etraftakilere görünmemektir. *
nedense bu amerikan işi fast food ürünlerinden beni doyurabilecek tek ürün niteliğindedir. mcdonald s'ın bu ürüne muadil olacak hiçbir şey piyasaya sürememesi, mega mac adındaki şeyin bile resimlerdekinin çeyreği boyutunda olup bir big king xxl bile etmeyeceği düşünülürse etobur hayvanlar * açısından bu ürün, burger king'i fast food piyasasındaki tek marka olarak kabul ettirir.
triple whopper menü yanında tatlı olarak semer gelmektedir.
yendiğinde et tadının fazlaca geldiği hamburger. hemen hemen aynı fiyata iki tane whopper alıp yemek daha mantıklı olacaktır.
dünyanın en mide bulandırıcı yiyeceklerinden.

bir defa açgözlülüğümün kurbanı olup yemeye başladım. ilk iki ısırıktan sonra çok hoşuma gitti. ardından attığım her ısırık ağzımda bol soslu etlerin vıcık vıcık öğütülüşünden başka bir şey hissettirmedi. birkaç ısırık daha attığımda etler midemi bulandırmaya başladı, et et et ve et o kadar çok et ısırıyordum ki kusacaktım. yine de büyük bölümünü yiyip bitirdim.
big king xxl gibi doyurucu olan 3 köfteli burger king şaheseri.

2 sene önce bir tane yemiştim bunlardan, big king xxl kadar büyük değil gibi hatırlıyorum nedense. hafızam beni mi yanıltıyor, yoksa ben mi büyüdükçe hayvanlaştım?
doyuran ama abartildigi kadar büyük olmayan burger. avrupa da satilan dönerlerden kücüktür. daha iyisi icin (bkz: big king xxl)
bildiğiniz whooper ama üç tane köfte var. ekmek ve garnitürü azıcık kalıyor o köftelerin yanında. ilk defa 2-3 hafta önce yedim, kalbim sıkıştı sandım. fast food zaten kötü de, böyle coşuk hamburgerler daha da kötü. tadı güzel dayanamıyoruz yiyoruz, yoksa çocuğuma asla yedirmem.
param olduğu vakit vazgeçilmezim olan fast foodtur. menüsü benim gibi birini tam doyurmakta ve öğlen vakitleri yemişsem ancak akşamın geç saatlerinde acıktırmaktadır.
etoburlar için çok idealdir.
eğer birgün para bulursam bu sanatı şöyle taçlandıracağım ve bünyemi proteine doyduracağım
--spoiler--
efenim burgerking e gidilir. triple whopper + steakhouse burger + hamburger söylenir. siparişler gelir. triple whopper ın ekmeği açılır ve steakhouse burger ve hamburger ın etleri ayrıca steakhouse burgerın peynirleri triple whopper a eklenir. tabi bu söylediklerim patatessiz ve kolasızdır yoksa patlarsınız. amaç et oburluktur. hadi afiyet olsun.
--spoiler--
yarım kiloluk hayvani hamburger. ağızla yemek mümkün değildir.
görsel tam olarak budur. bakın ve yemek için sabırsızlanın. nihahaha.
bamya yemeye alışkın türk kızlarına büyük gelmesi normaldir nihahahaha.
az önce siparişini verdiğim burger king canavarı şuan tırsmaya başladım acaba bitirebilecek miyim.
(bkz: 1 saat içinde sözlükte olmazsam polisi arayın)
çok pahalı be. Ne zaman burgera gitsem ben ona bakarım o bana bakar daha fazlası olmadı şimdiye kadar.
mersinde çok ragbet görmeyen menüdür. gidip ciğerci bahattinde, o etin 3 katını yiyip, yarı fiyatını ödeyebilirsin.

(bkz: takviye)
(bkz: ciğerci bahattin)
dünyadaki sayılı muhteşem şeylerden. (bkz: en sevdiğim).
Tek gitmez. Yanına 12li soğan halkası ve king boy kola da söyleyip öküz gibi patatesi de gömerim.

Böyle bir siparişi vermek adamı biraz utandırıyor doğru.
Deli gibi açım şu an. Adet dönemi, hamilelik gibi anasını satayım neyi görsek duysak canımız istiyor.
burger king'de bulunan 3 köfteli bir hamburger. bildiğimiz whopper'ın 3 katlı versiyonu.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar