1. 1.
  burger king'in hayvani burgeri. insanlik kimligini bir kenara koyup yedim ben yerken. bir de bir koseye saklandim kimse gormesin diye. uc tane burger ustuste, buyuk boy patates, bir tanker kola, peeeh, insan olan yer mi lan bunu. yedim iste.
  8 -1 ... laz pacino
 2. 2.
  yedikten sonra insana düz duvara tırmanabileceği kadar enerji veren bir burger dir..kasada rezil eder insanı alırken yanınızdaki arkanızdakı ve burger king personeli içilerinden vay ayı vay utanmasa kocaman danayı kesip yer bu diyeceklerdir.. eğer psikolojik bir şekilde hazırsanız yemeye gayet de çabuk yenir ve lezzetlidir fakat yedikten sonra hareket edilebilmesi için vinç ve kaldıraç da sipariş edilmelidir
  5 ... mustafa
 3. 3.
  Asıl zor olanın, o büyük hamburgeri ağzın içine sokabilmektir, ısırmaktır. *
  1 -1 ... baybars
 4. 4.
  gelişen ve büyüyen dünyada burger king in çağa uyan yeni nesil i doyurma girişimindeki son atılımı yaratıcılık örneğidir
  ... enterezan
 5. 5.
  ağzımı genişletmek için iki dudağımın arasına kalem sıkıştırma sebebimdir.çünkü double whopper bile yenilirken ağzımı tam kapasite açtığım düşünülürse 3-4 aylık bir çalışma gerekeceği kesindir.
  2 ... hakande84
 6. 6.
  asıl mesele onu ne yemek ne sindirmektir. asıl mesele onu alırken etraftakilere görünmemektir. *
  ... necben
 7. 7.
  nedense bu amerikan işi fast food ürünlerinden beni doyurabilecek tek ürün niteliğindedir. mcdonald s'ın bu ürüne muadil olacak hiçbir şey piyasaya sürememesi, mega mac adındaki şeyin bile resimlerdekinin çeyreği boyutunda olup bir big king xxl bile etmeyeceği düşünülürse etobur hayvanlar * açısından bu ürün, burger king'i fast food piyasasındaki tek marka olarak kabul ettirir.
  2 ... schenardi
 8. 8.
  triple whopper menü yanında tatlı olarak semer gelmektedir.
  8 ... yozishanko
 9. 9.
  yendiğinde et tadının fazlaca geldiği hamburger. hemen hemen aynı fiyata iki tane whopper alıp yemek daha mantıklı olacaktır.
  1 ... maturin
 10. 10.
  dünyanın en mide bulandırıcı yiyeceklerinden.

  bir defa açgözlülüğümün kurbanı olup yemeye başladım. ilk iki ısırıktan sonra çok hoşuma gitti. ardından attığım her ısırık ağzımda bol soslu etlerin vıcık vıcık öğütülüşünden başka bir şey hissettirmedi. birkaç ısırık daha attığımda etler midemi bulandırmaya başladı, et et et ve et o kadar çok et ısırıyordum ki kusacaktım. yine de büyük bölümünü yiyip bitirdim.
  ... what dreams never come