bugün

tasarımı, toyota'nın sahibi olduğu scion ile çok benzerlik gösterir.
son dönemde aşmış bir model! hem dinamik gözüküyor hem kalantör!
(bkz: o ne lan)
dizel motorlusunun deposu tamamen doldurulduğunda yol bilgisayarındaki range (kaç km yol gideceği) kısmında 666 km yazan şeytan icadı araba. bunun haricinde yol tutuşu, konforu gayet iyi, kullanımı çok pratiktir. bulabildiğim tek kusuru yakıt deposunun yalıtımının bok gibi olmasıdır. sanki arkada yarı dolu su damacanası taşıyormuş gibi her gaza frene bastığınızda yakıt tankı içerisindeki çarpma sesleri patır kütür kulaklarınıza gelir.

fiyatına gelince, 40 liradan başlayan 308'i, 35 liradan başlayan megane'ı, yine 35 liradan başlayan astra'yı ve 38 liradan başlayan c4'ü gördükten sonra bu araba kendisi için istenilen parayı fazlasıyla hakediyor ve müşterisini kesinlikle memnun ediyor. nihayetinde japon yapmış abi araba buram buram kalite kokuyor, yemişim siktiriboktan fransız arabalarını.

alacaksanız siyah veya koyu fümeden şaşmayın. diğer renkleri arabayı hiç göstermiyor.
kataloğu olandır.
yoldaki gidişi duruşu motoru torku kullanılan malzeme kalitesiyle insanı özel hissetiren bir araba.. bu duyguyu bir otomobilde hissetmek çok önemlidir. buda aracın ruhunu ele geçirdiğinizi o na sahip olduğunuzu gösterir. şehrin az biraz dışında oturan genç ve orta yaşlı kullanıcılar için ideal yakıt tüketimi sayesinde tutulan bir araç olmuştur. bazıları honda civic ile kıyaslamış olucak bir civic hatchback ise kimse bu aracı bana övmesin fena kapışırım. tamamen gereksiz bir araçtır çünkü civic hb. ama o civic type-r ise saygı ile önünde eğilirim o makinaya...

işin özü güzel ve kalite bir araçtır. az yakar. dizel motorunun torku 230 nm gibi iyi sayılabilecek bir değere sahiptir. az bulunumuş olucak ki 6 ileri şanzuman eklenmiştir arabaya. geriye ne kaldı birosh kardeş derseniz. geriye kalan toyota kalitesidir.
132 beygirlik 1.6 motoru ile fazlasıyla güçlü ve atik bir o kadar da konforlu sürüş beklentilerine cevap veren otomobil. Ayrıca makyajlanmıştır kendileri.
yeni reklam kampanyasında arabamız hangi futbolcuya benziyor diye soran otomobil. benzettiği futbolcular ibrahim toroman, arda turan, emre belezoğlu. bir beşiktaşlı olarak neden bir savunma oyuncusu seçildi merak içerisindeyim.
http://www.hangisiauris.com
elinizde 40.000 tl civarında bir para varsa ve hem güzel,hem sağlam hem de istanbul trafiği için atik bir araba alacaksanız;tercihiniz toyota auris olmalıdır.
toyota auris toyota yarisin bir üst model aracıdır. fakat fiyatından dolayı almaktan vazgeçenler görülmüştür. haklılarda zira aurisa 35.000 lira para vereceğime aynı fiyata jetta alırım. hem daha iyidir jetta.
1.33 motora sahip yeni modelinin ne kadar işe yaradığını merak ettiğim toyota modeli.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.