bugün

"kurukafa" anLamına geLen aLmanca keLime..

ayrıca; özeL oLarak kuruLan ve deLice işLere imzasını atan ss birLiği..
6. nesil führerdir.

(#4540266)
(bkz: yok artk lebron james)
(bkz: #4540266)
(bkz: hanım koş sözlüğü neonaziler basmış)
hitler'i savunurken, hitler'in nihai çözümünü bile reddedebilecek kadar. yok daha ötesi yok.
6. Nesil alman dostu, almancaya sempati duyan, ergenekonun türkiye almanya baglantisi oldugunu düsündügüm yazar.
Totenkopf' a not: adolf abimiz berlin'de ölmedi.
(#4982392) 1400 senelik meseleyi çözmüş yazar! bu kadar geyiğin üstüne artık kunteper canavarı ile uğraşacağını düşünüyorum.
benim okumadan yazı yazdığımı da çözmüş uuser! tebrik ederim kendisini.
tuvaletim gelirse merak etmesine gerek yok, ben nereye yapacağımı iyi bilirim. ama ağzını fazla açık tutmamasını öneririm. sinek kaçabilir. o sineği de oraya ne çeker tahmin edebilir sanırım.

edit: alttaki entry'de benim ne sevdiğimi de çözmüştür! durduramıyoruz efendim. nickaltında tartışmak istemiyorum. bu yüzden özel mesaj atmışlığım var ama nedense cevap gelmemiştir. gelse idi kendisine gerekli açıklamaları yapardım ama neyse. bu saatten sonra ne bebek beziyle ne emziğiyle oyalanmaya niyetim var.

edit iki: arka arkaya girilmiş entryler değildir. aradaki lavuğun mesajını silmesinden kaynaklanan durumdur. çözemediysen bunu daha ne diyeyim. edepsizliğe gerek yok diyorum. sözlüğe yakışmayacak şekilde tartışmalara girmek de istemiyorum. ama bi abi nasihatı istersen ya da en azından sözlük içinde geçirdiğin oryantasyon döneminde yardım almak istersen gülhan seven abin seni de sevecektir rahat ol. ama bok'la seni aynı kefeye koyamam.

(bkz: edep)
(bkz: haya)

di mi ama?
(bkz: tutmayın küçük kemal kılıçdaroğlu nu)
theodor eicke komutasında yahudi soykırımıyla ilgilenen bir tümen . başarılı bir şekilde soykırım yapmışlardır , sistemli , arşivci ve disiplinli bir yapıda soykırımı yaptılar , daha sonra liderleri theodor eicke bir uçak kazasında ölünce totenkopf division tam manasıyla kontrolden çıktı ve alakalı alakasız her yerde kıyımlar yapmaya başladı . ruslar ellerine verdi tabi en sonda .
bu yazarın bir tek bilgi içerikli entry girdiğini gören varsa söylesin. Hakaretten gayrısını bilmeyen soluk alıp- verici.
#7336499 irasyonel bir mentalite. hayali başlıklarla küçücük beyniyle aklınca muhalefet yapmaya çalışan şaklaban. 200 sene önce dünyaya gelmiş olsaydı küçük bi sarayda soytarı olarak iyi emek yerdi. geç kalmış nafile.
(bkz: devlet üniversitesinde okuyan zihinsel engelli)
eskiden trollüğün bile bir zeka içeren mizahi uslubu vardı. bu kadar ucuz bu kadar zaka kullanmadan yapılmazdı. gerçi kabahat bunda değil. ben trolüm diye bağıran yazarı hala yazdıran moderasyonda. varsın yazsın girsin sol frame ile ilişkiye.
çok fakir sanıyorum. adama demezler mi? yapma etme zenginin malı züğürdün çenesini yorar. kıskanma çalış ya da buna benzer şeyler işte. adam olsaydın sende okurdun özel universitede, her şey parayla değil ya. ben okula gitmek için bilmem kaç bin $ verirken elin oğlu aylık 380 lira para alıyor okuldan, sadece okula gelmesi için.

(bkz: 10 cm penisle yapılabilecekler)* * *
(bkz: #7553330) numaralı entry'm için "ağlama la olur böyle şeyler, geçer üzülme" diye aşağılık bir mesaj atabilmiş olandır. oksijen ziyanıdır.
çocukluğuna inmek istediğim yazarlardan..evet anlat bakalım aleviler sana ne yaptı ne zaman yaptı? çekinme biz bizeyiz.
sıradan bir cahil. ergen ise belki ileride düzelir, değil ise bu gidişle düzülür.
vücudunun % 70 i çamur, geri kalanı çirkef olan,küfür yiyerek beslenen, ağzı bok kokarken federasyondan bahseden, leninden yaptığı devşirme cümlelerle sözlükte özgün olmaya çalışan kurusoğanımsı kokmuş pis lanet şey.
kendisine ettigim tum hakaretler icin ozur diledigim yazardir. sevgilerimi gonderiyorum sonunda dost olabildik.
geride kalan 32 entrye bakınca neyi savunduğunu kamufle eden yazar.
(bkz: her boktan bi kaşık teorisi)
bazı entrylerinden sonra hayvanlara sempatimi 8 kat arttırmış yazardır, bu kadar artması bile hayvancıklara hakaret ama, kurban olayım hayvanlara.
yazi tarzindaki felsefe analitik zeka gozden kacamayacak kadar iyidir. kendisiyle dun bir tatsizlik yasadik umarim ozurlerimi kabul etmistir. sevgiler.
hala bu malı nasıl yazar yaptılar diye düşünüp,hee bunun bir cevabı var dediğim yazarmış.

itle dalaşcağına çalıyı dolaş daha iyi.
gece gece eğlence kaynağımız olmuştur. kendisine teşekkür ediyorum.*
kendisine opucuklerimi gonderdigim yazar. tesekuru borc biliriz. kalitesiyle sozlugumuzu daha guzel bir yer yapiyor. sevgilerle.