bugün

ya fa$o agadır ya da kalitesiz bir troll. inşallah ikincisi.

(bkz: arbeit macht frei)
troll'dür efenim kendisi. koşturmasın efenim bu sözlükte...
(bkz: adam olmadan yazar olmak)
sözlü tarihinde gördüğüm en komik adam. eğer troll ise işini iyi yapıyor tebrik ediyorum, eğer gerçek ise yine komik çünkü özel mesajla tehdit ediyor, yahu senin tehditlerin bana sökmez sen beni tanımıyorsun galiba deyince de beni tehdit etme lan diyor. ne diyeceğimi bilemedim.

sen beni güldürdün gök tengri de seni güldürsün e mi!
bugünkü takıntısı tiyatro olmuş, birilerinin tiyatro sahnesinde fena öptüğünü düşündüğüm troll.
ne tiyatro ne de sanat denilen şeyden haberdar olmayan yazardır.

sahne duruşu, estetik kaygısı, rol sürekliliği gibi deyimlerden habersiz, cahil, cühela bir troll.

tek üzüldüğüm, inanan çıkacak diye.
ahlaki değerler konusunda haklı olan ancak tiyatro konusunda haksız olan yazar.
Tiyatroyu; "oyuncu kadınsa kaşar, erkekse pezo, sahnede zina yapılıyor, linç edilmemek için adına sanat deniyor" şeklinde anlamış, fikirleri zeytinburnu sıtayl apaçilerinden daha dar bir altıncı nesil yazar.
ilgi çekmeye çalışan yazarımsı. çocukluğuna inilse, çokta geriye gitmek gerekmez sanırım.

(bkz: yazık)
(#8066325)
Aynı havadan soluduğumuz bir bünye.

(bkz: nefesini tut lan ibne)
nickinin anlamını yansıtan kendinden olmayan herkese nefret besleyen yazar.

(bkz: git salyalarını sil bari)
küçüklüğünde topu inşaata kaçmış ya da kafasını bi yere vurmasından mütevellit şuurunu yitirmiş yazar.
dikkat cekmek icin baskalarinin inanclarina,hayatlarina ve yasam sekillerine utanmadan camur atip terbiyesizlik yapabilen zavalli. kendisine aciyoruz sadece. (bkz: cahili cuhela)
alevi düşmanı yazar.yazar mı dedim pardon ne yazmasıya adam resmen saçmalıyor.
(bkz: koş hanım sözlüğü pok götürüyo)
acın mı var gülüm ? demek istiyorum yürekten.
entrylerinden anladığım kadarıyla ağır bir depresyon geçiren yazardır. şöyleki;

kız arkadaşı tarafından terk edilmiştir.
hatun totenkopf dan ayrıldıktan sonra sercan adında bir erkekle çıkmaya başlamıştır. hatta bir ihtimal hatun kişi totenkopf ile çıkarken onu sercan ile aldatmıştır.
totenkopf bunun üzerine çıktığı kızın kız kardeşini kendi tabiri ile mikmeye başlamıştır. amaç intikam almaktır.
ya hatun kişi yada sercan yada ikisi birden alevidir. bu neden veya nedenlerden dolayı totenkopf alevilerden kesin olarak nefret etmektedir.
ayrıca totenkopf sercan adındaki tüm erkeklerden de nefret etmektedir. ona göre sercan alayı gaydir

yazıktır...
(bkz: don t feed the troll)
(bkz: alevilerin alıngan insanlar olması)
(bkz: alevilerin iyi insanlar olmaması)
(bkz: kemal kılıçdaroğlu nun chp nin başına geçmesi)
Tee eskilerden trollüğün bir adabı vardı. Bir troll kimilerini kızdırmak adına da olsa, salakça da konuşsa bunu devam ettirmezdi. Çünkü konuştuğu konular zeka kırıntıları içerirdi. Anlayan susar, trollü beslemezdi. Anlamayan ise nickaltından olsun, konudan olsun sürekli trollü beslerdi.

Benim buraya yazıp, bu trollün egosunu şişirmem ise tamamen,

(bkz: söylesem tesiri yok sussam gönül razı değil)
durumundan kaynaklanmaktadır.

Bu trollün açtığı konulara baktığımızda alevilerin bilmem nasıl insan olması şeklinde olduğunu görürüz...

Kendisinin de dediği gibi aleviler insandır... Ya sen?
farklı olayım diye nazicilik oynayan zavallı cahil ergendir ciddiye alınmaması gerekir.
zarardır, ziyandır.
kuru kalabalıktır.
cahil cühela takımının elemanıdır.
bir defolup gitsindir.
'aleviler konusundaki saçma görüşleriyle en boş yazar ünvanı' goes to totenkopf.
küçükken topu alevilerin bahçesine kaçan yazar.
ismi emrah'mış.

talihsizlik.
kendisinin bir çerkes düğününde kama yarası aldığını düşündüren yazar.
gözlüklülere fena halde takmış yazar ayrıca yaşının adamı olmayan yazar kişisi *
samimi olunan arkadaşın alevi çıkması adlı başlığa girdiği entry sonrasında silik olmuştur.