1. 1.
  otomobil programlarının monalizası . bbc de yayınlanır , arada bir denk geledigimizde orgazmdan daha zevkli anlar yaşadıgımız harika insan yapımı tv güzelligi.
  8 ... exonotzor
 2. 2.
  bbc nin efsanevi otomobil programıdır.. sadece otomobil testleri değil aynı zamanda top gear challenge adı verdikleri bölümleriyle de otomobilseverleri ekrarna bağlar. Programı Jeremy Clarkson, Richard Hammond(namıdeğer hamster) ve James May (o da namıdeğer Captain Slow) üçlüsü sunar. Ayrıca Biyonik yarış pilotu stig de programın yapımında rol oynar.
  2 ... mustafa
 3. 3.
  sadece jeremy clarkson için izlenesi program.
  1 ... september
 4. 4.
  programın başında ve sonunda çalan müzik The Allman Brothers Band - Jessica 'dır.
  2 ... brujita
 5. 5.
  uc adet zehir gibi genc adamin sundugu, bir araba programindan cok bir ingiliz komedi programi. meraklilari arabalar icin degil de, eglenmek maksadiyla izlerler. yine de arabalar hakkinda cok sey ogrenilir farketmeden. mesela ne tur eziyetler yaparsaniz yapin bir toyoto pikapin hep ve her zaman calisacagina iddiaya girebilirim bu program yuzunden!
  5 -1 ... narpiz cigneyen yilki ati
 6. 6.
  ingiliz mizahını, V-12 motor ile birleştiren. Akıl dolu program.
  4 ... jackson mania
 7. 7.
  şu ana kadar 13 sezonu yayınlanmıştır.
  hangi sezonun, hangi bölümünde, ne yayınlandığını öğrenmek için:

  http://en.wikipedia.org/w...List_of_Top_Gear_episodes
  1 ... himini
 8. 8.
  jeremy clarkson'un test ettiği yeni renault twingo'nun ağzını burnunu kırdığı video için:

  `http://www.youtube.com/watch?v=I1EDAaRr22c+`
  1 ... bruise pristine
 9. 9.
  orta yaşlı erkeklerin içlerinde aslında çocuklar olduğunu gösteren, ingiliz mizahıyla yoğurulmuş eğlence programı. anlatılamayacak kadar keyiflidir izlemesi. özellikle special bölümleri vardır ki, toyota hilux'la kuzey kutbuna gitmek, 3 tane motosiklet bile denemeyecek şeyle vietnam'ın güneyinden kuzeyine geçmek, ki amerikalılar bunu koca orduyla yapamadılar,* botswana'nın devasa kurumuş tuz göllerini geçmek bunlardan sadece bazıları.
  2 ... randy
 10. 10.
  14.sezonu da bitmiş mükemmel program. çok erken bitti yahu fakat finansal krizdeymiş adamlar. helal olsun ama yine de bu kadarı bile fazlasıyla yetmekte.
  1 ... idleboy