bugün

takımda bulunma süresini 7 seneye tamamlayıp, tıp diploması alabilecek futbolcudur.

ayrıca galatasaray sağlık ekibiyle sözleşmesini uzatmıştır. bonservisi de hala onlarda.
son sakatlığı kendisini 2 ay sahalardan uzak bırakacaktır.
tez konusu olabilecek futbolcu. bu adamı iyileştirip 2 maç oynatan doktora ordinaryüs ünvanı verilir yani o derece.
hakkında bu kadar entry girilince bir an iyileşti sandığım doktor adayı.
rijkaard'ı sevindiren bir gelişme olabilir kanımca. sakatlığı yani.

mehmet topal, barış özbek, linderoth, ayhan akman, bunların arasından bi tane seçeceksin o kadroda, kolay mı?

edit: takım için nazar boncuğu olsun lan bu sakatlık, nolur be?
röntgendi, mr dı derken * kanser olacak topçu.
fahişeler bile yattıkları yerden bu kadar para kazanamamıştır. hiç değilse iki yola çıkarlar, müşteri beklerler. linderoth kardeşimiz sürekli sakat, sürekli yatıyor sezon başlarında 2 hazırlık maçı 1 avrupa önelemesi oynuyor hoopp sakat. yeter artık halduncum gönderelim artık.
allah göstermesin ama artık kadavraya doğru gidiyor bu adam.
(bkz: geç şöyle otur tobi yorulmuşsundur)
bir an önce sözleşmesi feshedilip yerine -madem nonda gitmiyor- baros'dan daha kaliteli bir forvet alınması gereken organizma.
Uğur uçar ile birlikte galatasaray'ın 11 kişilik maç kadrosunda en fazla görmek istediğim oyuncuydu. Gerçekten başarılı ve sempatik bir oyuncuydu bana göre. Oynadığı zamanlar(az olsa bile) en iyisini yapmaya çalışan, itiş kakış ile uğraşmayan ve sadece futbol oynayan. türkiye için fazlasıyla iyi bir oyuncudur ayrıca. ayhan akman, barış özbek gibi isimleri ikiye katlar, dört ile böler. mehmet topal ile birlikte ideal orta saha oyuncusuydu. Ama bu adamın yakasını şanssızlıklar bir türlü bırakmadı. Cassio lincoln gibi değil abi bu adam o yüzden bir türlü kızamıyorum. Gerçekten ahlak sahibi bir futbolcu ama şanssız işte. galatasaray'a gelmeden önce doğru düzgün sakatlık yaşamamış olması ise bizim şanssızlığımız. yani adam bize geldi ve futbol oynayamadı resmen. Takım doktorlarının ne kadar payı var, etkisi var bilmiyorum ama var bir şeyler işte. Yani tek suçlu tobias linderoth değildir bence ki bu adam o kadar sakatlığın üzerine öyle ya da böyle maça çıkabildi. yani o sakatlıkları yaşayıp, 2 yıl futbol oynama ve çıktığın ilk maçta beğeni topla... iyi bir futbolcu gerçekten. Dediğim üzere kızamıyorum ben bu adama. sakatlık bu sonuçta abi... tobias linderoth ister miydi sakatlanmayı, futboldan bu kadar uzak kalmayı. hem de milli takıma kaptanlık bile yapıyorken. bence istemezdi. o yüzden kızamıyorum... yani adamı az çok tanıyoruz. antremandan kaytarma, disiplinsizlik, takım içerisinde huzursuzluk yaratma gibi icraatları yok. o yüzden kızamıyorum ve ahh keşke diyorum. Sakatlanıp genç yaşta futbol hayatını bitiren futbolcular bile varken bu adamın direnci ayrı bir şey gerçekten. Ama söylüyorum sakatlık problemi yaşamayan bir tobias linderoth, oynadığı bölgenin en iyisidir. ama şanssız işte hacım. insana şans lazım biraz. şanssız diyorum çünkü bu adamın kendisine iyi baktığı gün gibi ortada. o kadar sakatlığın üzerine bir şeyleri salıverip, siktir etseydi futbolu o gün maça çıkamazdı. yani ilk yarı bitene kadar gönderilmez bu açık. çünkü hem maddi, hem kontenjan(yollarsan yeni bir transfer demek sıkıntı var), hem de sakatlığı darbeye bağlı olarak oluşmuş. eski sakatlığı ile alakası yok yani. ha bir şeyler mi bekliyorum bu oyuncudan artık çok zor. yani 2 aydan önce antremana çıkamaz diyorlar. 1 ay öyle gider dersen 3 ay yok kardeşimiz ama keyfi değil bu adamın durumu o yüzden hakaret etmenin, taşak geçmenin lüzumu yok. adı üzerinde sakatlık...
bir abdest aldırılıp, okutulup üfletilmesi gereken futbolcu.
bahtsız karakter.
çin malı topçudur. hergün farklı bir yerin sakat be kardeşim.
gökten ham yağsa, bu adama yanmış düşer, kafası yanar maça çıkamaz..
adı geçince akla ilk gelen kelime sakat oluyor nedense.

deneyin bir kere. tobias linderoth - sakat.
(bkz: müzmin sakat)
hakkında birden bu kadar entry girildiğini görünce iyileştiğini zannettiğim cenaze. ölmüş gömmemişler...
Galatasaray'da oynayan ama daha formayı girip sahaya çıktığını iki yıldır göremediğimiz futbolcu.Adam dört aylık sakatlık geçiriyor bir antremana çıkıyor 8 aylık sakatlanıyor ve bu böyle gidiyor..
sözleşmesi mutlaka uzatılması gereken futbolcudur.
fizyoterapistine aşık adamdır bu, yoksa hangi insan evladı bu kadar sakatlanabilir ki? evet evet kesin öyle...
yabancı kontenjanını yok yere işgal eden topçu. geçen sezon ayağına top değmedi. yılda 2 milyon avroya yakın para almakta. diyeceğim o ki sayın gs başkanı adnan polat; sakat değilim* ama çok iyi tribünde otururum hem de linderoth'un aldığının onda birine razıyım lan. hatta hiç almasam da olur. beleş maç izlemiş olurum.hehe.

(bkz: başkanım beni al)
(bkz: oturduğu yerden para kazanan futbolcu)
neye göre dünyanın en şanslı futbolcusu ilan edildiğini anlayamadığım futbolcu. tamam yattığı yerden para kazanıyormuş gibi görrülüyor ama bence kendisi de bu durumdan rahatsız. futbolcular ne olursa olsun oynamak ister, takımına faydası olsun, taraftarlar tarafından benimsensin ister ama bu adam takıma geldiğinden beri en fazla 10 maç yapmıştır. hayatında daha önce sakatlık geçirmemiş adam, 2 yıldrı sakatlıktan kurtulamıyorsa bunun adı şans değil şansızlıktır. sırf bu sakatlığı yüzünden galatasaraydan gönderilecektir kendi ligindeki küçük takımlara. bu da oyuncu için en büyük talihsizliktir.
menisküs ameliyatından sonra bugun itibariyle oynayacak duruma gelmiş futbolcudur.* * *
sol framde ismi görülünce iyileşti sanılan futbolcu. harbiyen iyileşmiş, du bakalım bu sefer kaç gün sürecek.