bugün

galatasaray 'da kalmasını kimin sağladığını merak ettiğim futbolcu. bu işte bir menajer payı var mıdır?

lafa gelince avrupa fatihi hepsi. kafalar azerbaycan 'da halen.
menisküs ameliyatı sonrası eve giderken sakatlanmış olan oyuncu. bir kaç gün içinde bu haber çıkacaktır.
yanımda bulunan çok değerli hocamında fikirlerini almak istiyorum.

+ hocam tobias linderoth'u nasıl bilirsiniz?
- nerden bilelim. sahada görmedik ki herifi.

(bkz: cübbeli ahmet hoca)
takımın şu sıralar ona çok ihtiyacı var. çünkü topal ve sarp standart futbolcular. çok fazla boşluk bırakıyorlar ve oyun kurmakta zorlanıyorlar. linderoth ise bu eksiklikleri giderebilecek bir futbolcu. umarız çabucak iyileşir ve sahalara geri döner.
artık iyileşmiş olan futbolcu.umarız tekrar sakatlanmaz ve hasretle çektiği o formasına kavuşur.ona çok ihtiyacımız var gerçekten.
her ne kadar maç saatine kadar sakatlanacağına emin olsam da, bu kadar ay (hatta yıl) yattıktan sonra futbol oynamayı nasıl hatırlayacak çok merak ettiğim futbolcu.
(bkz: linderoth hakemle tokalaşıyor ve yerde)
(bkz: müzmin sakat)
önümüzde ki maçlarda oynadığı takdirde bazı futbolseverler tarafından "yeni transfer mi la bu?" sorusu sorulacağından hiç şüphe duymadığım, galatasaray'a geldiğinde 28 şimdi 30 yaşında olan, içinden fay hattı geçtiğine inandığım futbolcu.
(bkz: faydasız)
Galatasaray benim ailem açıklaması yapmış futbolcudur. ailen olsa bu kadar bakmazdı tobi.

(bkz: http://www.galatasaray.or...atasaraytv/haber/5010.php)
futbolun yüzkarası. hayır, bu adam hala nasıl galatasaraydan para kazanıyor, onu da anlamış değilim.
galatasaray ile ciddi ciddi taşak geçtiğini düşündüğüm futbolcu. tamam oynadığı zamanlar gerçekten verimli oluyor da, bu ne lan?
önümüzdeki fenerbahçe maçına kadar kesinlikle oynatılmaması gereken futbolcu. nasılsa en fazla bir hafta faydalanabiliyoruz bari tek sıkım kurşunumuzu o maçta kullanalım.
GSTV'ye "Galatasaray evim gibi" şeklinde beyanat vermiş futbolcu*

Ben de kendisine diyorum ki: "Hadi ordan be! evinde bile 3 sene öyle rahat rahat yan gelip yatırmazlar adamı! Bi de üstüne para vererek.."

http://www.ntvmsnbc.com/id/25008922/
öyle şanssız bir adam ki ; ölmesinden bir gün sonra isviçreli bilimadamları ölümsüzlüğün sırrını çözdü deseler inanırım...
"galatasaray evim gibi." diyerek bir nevi galatasaray'a gelen bir içgüveysi olduğunu göstermiştir.
bir daha sakatlanmayarak bizi mehmet topaldan kurtarmasını istediğim topçu.
saçı bitten götü sikten kurtulmayan adam. gökten meg ryan yağsa bu adama er ryan düşer, onu da kurtarırlar.
rüyamda en sonunda bi' maçta forma giydiğini, sahada basmadık yer bırakmadığını gördüğüm galatasaraylı futbolcu. ilk defa rüyamda futbolcu gördüm, bari yakışıklı birini görseydim.
türkiye' de geçirdiği bu 3 senede ne kadar para kazandığını çok merak ettiğim futbolcu.
fenerbahçe maçında mutlaka oynaması gereken futbolcu. mustafa sarp'la mehmet topal'la olacak iş değil. birisi sarp, birisi topal. bize linderoth lazım.

(bkz: bana sen lazımsın)
başlığı görünce yine mi sakatlandı diye düşündüren futbolcu.
28 ekim 2009 galatasaray bucaspor maçı'nda 65 dakika sahada kalmış ve sakatlanmadan maçı tamamlamıştır.
28 ekim 2009 galatasaray bucaspor maçı'nda sakatlıktan çıktıktan sonraki ilk maçında ayhan ve mehmet topal'dan kat kat iyi oynamıştır. devre arasında herkesin istediği pas yapan orta saha oyuncusu kendisi olacaktır, tabi sakatlanmazsa.*
galatasarayımızın mumla * aradığı futbolcudur.