bugün

yeni bir yazar.

(bkz: sarilalim siki siki)
kendisine ithafen: (bkz: geldikleri gibi giderler)
emperyalist güçlerin bu platformdaki sözcüsü. hayatımda gördüğüm en ateşli kemalizm ve cumhuriyet karşıtlarından birisi.
arka arkaya iki entrysinden tekini beğenip diğerini beğenmediğim bir yazar, daha bir fikir oluşmadı iyi kötü bilmem bakalım ne olacak.
her iki entrysinden birinde "kemalist" geçen yazar.* alakalı alakasız her konuyu kemalistlere bağlaması ilginç tabi. dövdüler mi ne yaptılar bilemedim.
sözlükteki işbirlikçilerden.

(bkz: sözlükteki yandaş yazarlar)
(#4114711)doğru bildiğimiz yanlışları engin bilgileriyle düzellttiği için kendisine teşşekkür borç bilinen yazardır.

kişisel iletimi genele çevirip buraya yazmakta sakınca görmüyorum;

seni çok pis döverim, kafana vururum acır, kafana taş atarım kafan kanar...
fethullah gülen cemaat i ile vakitçiler, ismail ağacılar, süleymancılar vs. arasındaki farkı ayırt edebilmiş yazardır. Tebrikler...
muhtemelen anaokulu talebesidir.
suç kendisinde değil kendisini yazar yapandadır dedirten, tanımlanamayan cisim. *
bsg denilesi cisimciklerden.

edit: kendisini destekleyen guruha baktım da; daha önce söylediğim bişey geldi aklıma.

mayozla bölünmeyle üreyen canlıları sevmiyorum arkadaş
(bkz: #4144345)

(bkz: cafer sicti bez getir civik sicti tez getir)

tunceli, kürdistan coğrafyasının en batı iliymiş. vay be... o coğrafyayı alır alır da kıvırırlar...dikkat etmek lazım...
şahin k'nın yeni filmi için başrol teklif ettiği bayan oyuncu.
son zamanlarda sözlükte peydahlanan pkkcı yazar silsilesine eklenen bir halkadır.
coğrafya sensin, kürdistan sana girsin derdim ama moderasyon izin vermez. buna bile söylense formata aykırı sayılabilir bazı şeyler.
sağcı-solcu tüm yazarları provoke etmek amacıyla amerika tarafından göderilmiş yazardır. kendisi daha önce cıa ve nsa için çalışmıştır. rusya'da bir çok provokasyona imaza atmış olup son hedefi de uludağ sözlüktür. tabii çocukla çocuk olmamak gerekir.
hayallerde yaşayan .... bir yazardır.

hakaret değil canım istediğinizi koyun. *
tanım : "Sinema da en arka sırada fantastik cinsel haraketler" arzulayan bir dul.

google öyle diyor. sözlük yazarlığı ile ilgisi olup olmadığını şimdilik bilmiyoruz.
lazistan başlığını iyi okuması gereken kişi.
sözlüğün yeni celebritysi. hayırlı uğurlu olsun. tadını çıkarsın, gün onun günü.
sürekli şehit verdiğimiz şu hassas dönemlerde tunceli'ye "kürdistan coğrafyasının en batısındaki şehir" dedikten sonra saldırıya uğramasını doğal karşılaması gereken yazar.
yazdıklarından çıkardığım kadarıyla pkk'lı değil muhtemelen neo-osmanlıcı bir yazardır. bugünlerde pkk'lısı, ümmmetçisi, kürtçüsü, liberal solcusu, tümü aynı b.kun lacivetti olmak için birbirleriyle yarışıyorlar ya o da ayrı bir mesele tabi.
kürt milliyetçiliği yapıp milliyetçi başlığına ahmak bakınızını vermesi ya fakeliğinden ya da kendisiyle çeliştiğindendir. var böyle uçmuş insanlar deyip şeyinize takmayın kendisini.
ayrıca, tcknın 301. maddesi dolayısıyla yargılanması gereken şahıs. yani neymiş sözlük? bilgili olmak lazımmış her konuda, içinde yaşadığı devletin anayasasını da iyi kavramak gerekmiş.
kapısız levent.
geçmiş olsun yazarı. güle güle yavrum güle güle.