Zamanında güzel arkadaşlıklar edindiğim uygulama.
Yabancı ile eşleştim ama korkudan yazmıyorum Corona bulaştırır diye.
Bu aralar vasat olan uygulama...

Corona yüzünden kimse buluşmuyo, hacı şakir stoğu yaptım, bekliyorum...
türkiyede istatistiki olarak çalışamayan uygulama. kadın olsanız kesinlikle kullanamazsınız. cimen fotosuyla 650 eslesme yaptiydim 3 günde.
bu uygulamada konuşma yokmu la nasıl konuşuyor daha doğrusu nasıl sikişiyoz.
1 erkeğe 10 erkek düşüyor.
bizim popüler kültürk'lere çok önemlilermiş gibi bir his oluşturuyor bu uygulama herhalde. saniyesinde solladıkları insanlar yolda bu sollayanı görseler, o sokaktan bir daha geçmezler bile.
kızların "seviyeli konuşma" aradığı uygulama.
Muhabbet etmek için hesap açtığım ama seksten muhabbet etmeye sıra gelmeyen uygulama.
Bu uygulama tc sınırları içinde kesinlikle çalışmaz. Suriye de bile daha çok eşleşme alabilirsiniz. Kucağında çocuğuyla fotosunu koyan nişan fotosunu koyan. Aklımıza gelebilecek bütün sığırlar bu uygulamada. Biraz düzgün kızlar ise instegram için takipçi kasma peşinde. iki üç sene önce sildim bu uygulamayı daha da kurmam.
vay aq beni beğenen hiç çıkmadı.
sırf premium üyelik satmak için sizi birisi beğendi şeklinde bildirimler gönderen uygulama.
iphone da nedense 1863 km uzakta olanları bile hep karşıma çıkarabilen uygulama. Banane o km den acaba km aralığı da giriyorum.
görsel
galiba frida kahlo'nun beni beğenmiş olduğu uygulamadır.
tahminen bu ara kullanım tavandır.
evde kalan yalnız kadın ve erkekler saldırmıştır.
sakın tanımadığınız kişiler ile sevişmeyin, hastalık kaparsınız.
Senelerdir alamadığım like’ı Konumumu yurtdışına yapınca aldım 30 dk içinde 10 kız beğenmiş beni.

Türk kızlarının ne kadar egoist ve para düşkünü olduğu sonucundan başka bir Sonuç çıkaramıyorum ben buradan. Demek ki tipimde sorun yokmuş, türk kızları arabasız, parasız erkeği sola kaydırıyormuş.
Pasaport uygulamasıyla diğer ülkelerde durum nasıl diye bir baktım ama bakmaz olaydım amk.

Moskova'ya ibreyi çevirdim ve profillere baktım. Vay babanın kemüğüne bakmaz olaydım.

Gardaş o ne öyle karılar öyle. Ben hep rus kızları çok güzel değil ukraynalı kızlar daha güzel diye biliyordum. Meğerse tam tersiymiş. Ananın babanın kemüğüne.

Bizim kızlar toprağın ayak altından kayması gibi ayağımın altından kaydı. Hepsinden soğudum ve hayatı sorguladım.

Ve dedim ki coğrafya kederdir. Yani kaderdir.
her şey tipine bakıyor uygulamada.
ben konumu yurtdışına aldım. beğeni alamadım.
ama tr de 1 günde 12 sonrasında 8 -9 diye gitti sonra da sildim zaten.
ayrıca kızların çoğuna bel altı mesaj yazıldığı için büyük bir kısmı doğal olarak buluşmaya çekiniyor.
bu da uygulamayı beni sil dedirtiyor. yani biriyle flört edemeyeceksem neden bu uygulamayı kullanayım ki ?
Hiç kullanmadığım, asla da kullanmayacağım uygulamadır. Kullanan insanlar kafamda ya evde kalmış ya da aşırı abaza olarak kodlu.
hiçbir türk kızının kullanmaması gereken uygulama.
Genellikle laik Türk kızlarının kullandığı sanal karhane.
kullanan erkek net olarak umutsuz bir abazadır ama şunu kullanan kadının ruh halini bir türlü çözemedim, çözemiyorum. lan en kötü, uludağ sözlük gibi bir sik kırığı yuvasında bile dakikada 10 tane mesaj alıyorsunuz. insta, twitter hakeza aynı. daha neyi, niye kovalıyorsun amk?
Eşleşenlerin yüzde 80 yazmadığı uygulama. Tindera çok sık girmiyorum instagram bilmem ne. Ulan instagram kullanacaksan tinderda ne işin var mal. Bir de bu aralar km aralığı 80 olmasına rağmen çoğunlukla 500 km ve hayret şey 2000km uzakta olanlar çıkıyor.
Tinder, iOS ve Android platformları için geliştirilen bir arkadaşlık uygulamasıdır. Facebook altyapısını kullanarak üye olunabilen sistemde, kullanıcılar bulundukları konuma yakın olan insanlarla karşılaşırlar.
Dünyanın dört bir köşesinden kızlarla eşleşmiş Türkiyeden de hatrı sayılır miktarda eşleşme bulunan bir kısmıyla da sevişmek için karantinanın kalkmasını beklemek haricinde hiçbir şey yapmanıza gerek olmayan pompaya hazır hesabımı uygun fiyata satıyorum. Buluştuğunuz zaman görünüş benzerliği olmadığı için bir yalan bulmanız gerekiyor. Tek yapmanız gereken bu. Sonrasında her hafta pompadan pompaya koşacağınız karıya kıza doyacağınız bir hayat sizi bekliyor. Hesap ücreti için dm atın.