entry'ler (34)

serenay sarıkaya insansa ulu sözlük kadınları ne

bir tek ben güzel bulmuyorum sanıyordum meğerse yalnız değilmişim. dışarıya çıksak onlarca daha güzeli bulunabileceği gibi illa ki sözlükte de vardır. neden olmasın. başlığı açan arkadaş hiç dışarı çıkmıyor galiba. tamam malum karantinadan dolayı hiç birimiz çıkamadık 2-3 ay falan ama bitti artık normalleşme sürecine girdik. haberin olsun.

en güzel reçel

çilek reçeli ve vişne reçelidir. gerisi yenmemelidir. hatta çorbalarda da benzer bir olay vardır. mercimek ve ezogelin harici çorbalar çeşit olsun diye uydurulmuş çeşitlerdir.

yeşilçam ın en güzel kadını

evet madem anket başlığı ben de oyumu suna yıldızoğlu'ndan yana kullanayım madem.

ünlü biriyle ilişki yaşamış sözlük yazarları

sayılır mı bilmiyorum fakat (#43134108/)

renault

batması gibi bir durum söz konusu bile değil muhtemelen. çünkü durumları o kadar kötü olsa formula 1'de devam etmezlerdi. daha yeni devam edeceklerini açıkladılar. sadece malum durumlardan dolayı krizin etkilerini azaltmak için alınan önlem olabilir.

samanlıktan samanı kaldıramayan zühtü

güzel nick olurmuş bundan.

google chrome

android sürümü için konuşacak olursam silemememe rağmen fabrika sürümüne döndürüp devredışı bıraktığımdan beri telefonumun üzerinden bir yük kalktı resmen. hem eski haline oranla hızlandı hem de batarya ömrü kayda değer bir şekilde arttı. meğerse telefonu ne kadar sömürüyormuş.

annenin çöp diye attığı bazı muhteşem eşyalar

(bkz: yu-gi-oh) kart koleksiyonu.

üstteki yazar hakkındaki fikrini söyle

değişik bir müzik zevki var.

şişkoluktan meme ile koltuk arasında çıkan organ

allahınız varsa fotoğraf koymazsınız diyecektim ki maalesef gecikmişim.

tinder

görsel
galiba frida kahlo'nun beni beğenmiş olduğu uygulamadır.

120 kiloluk bir kıza çılgınlar gibi aşık olmak

aşık olmak isteyerek yapılan bir şeymiş gibi açılmış başlık. arkadaşlar öncelikle belirtmeliyim ki bir insanı sadece fiziksel özelliklerine göre değerlendirmek en hafif tabirle ayıptır. bunun dışında şunu da belirteyim: umarım başıma gelmez dediğim durumdur. ha ha.

orgazmdan daha zevkli anlar

yol tutuşu olmayan, sikko amerikan arabalarıyla değil de; yol tutuşu olan, güzel bir italyanla bir tarafı deniz olan bol virajlı yolda viraj kasmak.

en son alınan kitap

böyle buyurdu zerdüşt, genç werther'in acıları ve enkheiridion.

evet üçünü bir aldığımdan hak geçsin istemedim.

karantinadan kaçıp rize ye giden adam

hayır cahilliğini, düşüncesizliğini geçtim aynı zamanda vizyonsuz da bir abi. karantinadan kaçsanız rize'ye mi gidersiniz allah aşkına.

pokemon go

uzun bir aradan sonra tekrar oynamaya başladığım oyun. arkadaş olarak eklemek isteyenler için trainer kodum: 8960 7140 8493 ekleyin hediyeleşiriz.

ikili ilişkilerde başarısız olmak

uyy everraumer gadaşum dogri söyleyisun daa.
not: habunu yaptiğum içun kendimden utanayrum ama yapmadan duramadum ha buraya.
edit: başlık taşınınca saçma durmuş fakat başlığın ilk hali "ikili iluşkilerde başarısız olmak" olarak açılmıştı.

türk kahvesi

tadı abartıldığı kadar güzel olsaydı yanında su ile ikram edilmezdi.

pringles sourcream onion

en güzel cipstir.

ac milan

ben demiştim demeyi sevmem ama (bkz: #41635711)