bugün

entry'ler (9)

allah ın ne kadar yüce bir varlık olduğunun kanıtı

yukarıdaki kullanıcı çok güzel anlatmış, diyecek şey bulamadım, bize de irade vermesi olabilir, biz bu seviyedeyken bile kimlere ne acılar çektiriyoruz, kendimizi bir şey sanıyoruz ama ALLAH bunu yapmıyor, bence bu bile yeterli, sayacak çok şey var.

wf off topic

Forumun en ilginç en tuhaf konularının olduğu alandır, içeride bulamayacağınız tuhaflık azdır. Forumun diğer alanlarından oraya geçince farklı dünya gibi gelir.

(bkz: webmasterforum com tr)

1999 doğumlular

doğun yılını ağzında ısırarak, ezerek, tuhaf ve havalı olmak istermiş şekilde söyleyen kişilerdir çoğusu.

lise whatsapp grubu

Bazı WhatsApp grupları eğlenceli olur, bazıları beton gibi ciddidir, ne tat ne tuz olmaz, bazıları sticker savaşı yaparken sen matematik ödevini sorupta cevap alabilirsen şükredersin.

sözlüğü bıraksa fark edilmeyecek yazarlar

ben farkedilmem tabii ki, yeni geldim, gerçi yazar da sayılma ama...

tiktok

Saçma içerik üretenler nedeniyle kendinden nefret ettirmiş olan platform, kurucusu genç biri değil ve pekte eğlenceli biri gibi görünmüyor, aynı zamanda kendisi bir milyarderdir.

facebook ve instagram kullanmayan erkek

Sahte hesap kullanıyor olabilir ve bu hesapları kimseye söylemiyor olabilir, mesela benim gibi. Her hesapta farklı bir kişilik kullanıyordur.

apple card

Tasarımdaki güzellik ve sadeliğin pek faydası olmamıştır, pek kullananı yok.

yetkinforum com

eskiden (baya eskiden) lisesi gençler tarafından kurulan forumların barındırıcısı olan SaaS forum oluşturma servisiymiş.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.