1. 1.
  liyonuylan, çitarasıylan, pantrosuylan, "tandır tandır tandır ketler hoooooooouuuuw"'uylan, gelmiş geçmiş en başarılı çizgi filmlerden birisidir. (bkz: hey gidi günler)
  3 ... redwinemania
 2. 2.
  çocukluğumda severek izlediğim star'da yayınlanan, özel güçleri olan kedilerin olduğu çizg film.
  1 -1 ... jagatai
 3. 3.
  küçükken hiç kaçırmadan her bölümünü izlediğim yetinmeyip babama zorla video kasetlerini aldırttığım efsane çizgi film.****
  detaylı bilgi için:
  http://thundercats.vpga.com
  1 ... gokhann
 4. 4.
  1990 yılında saat 13:00'da yayına açılan star1'de yayınlanan heyecanla beklediğimiz, izlediğimiz "tandır tandır tandır ketlerrrrr" diye inlediğimiz efsane çizgi filmdir. arkasından başlayan ağaçkakan woody ve he-man de izlenilirdi. katır kafalı mutantların saldırısına uğrayan esas oğlanımız kılıcını havaya kaldırır "tandır tandır tandır ketlerrrr" diye bağırırdı, kılcından çıkan projeksiyon edalı ışığı gören tandır ketler olay mahaline koşarlar ve olaya el koyarlardı. hey gidi günler hey
  2 ... paleface
 5. 5.
  en güzel çizgi filmlerdendi, tank gibi bir araçları vardı ben onun hastasıydım. kılıç olayıda bambaşkaydı gel diyince geliyor vur diyince vuruyordu nasıl bir sistemle donatıldıysa artık.
  ... th0r
 6. 6.
  o kilictan cikan isigi goren "aha bizimkiler yine bi bok yedi, benim gitmem lazim" diyip burger king onunde bulusurlardi. nasil bi isik kaynagiydi da dunyanin her yerinden goruluyordu onu cozmus degilim. ha muptelaydik o ayri.
  ... yozishanko
 7. 7.
  o çizgifilmde kılıcın her 'tandır' sözcüğünde bir karış uzaması olurdu. kısacık kılıç kocaman olur, ışık gönderir, arkadaşları yardıma gelirlerdi. yanılmıyorsam, çok hızlı koşan, seksi, 'çitara' adlı bir de hatun vardı.
  ... pachuko
 8. 8.
  https://video.uludagsozluk.com/v/thundercats-6069/

  ... geras
 9. 9.
  lion-o rolünde brad pitt-i izleyebileceğimiz film.
  2 ... t bag
 10. 10.
  2010 yılında cgi çizgi filmi yayınlanacak olan çizgi seri.

  ortalarda bir trailer dolansa da o trailer filme ait değildir. zaten cgi de değildir. fan made, home madedir.
  ... jackskellington