bugün

entry'ler (13)

fenerbahçe

Hiçbir zaman kupayı haketmeyecek olan takımdır. tek adam gibi oyuncusu Alex' dir.

galatasaray ın kadıköy de kupayı alması

oww yeahh denilebilecek bir eylemdir. gururdur.

thundercats

bunların liderlerinin atraksiyonlu bi kılıcı vardı, kılıç elime gel deyince eline giderdi, kılıç terliklerimi getir deyince getirirdi... güzeldi... şimdi bi ışın kılıcına desen git bana gazete al diye, yapmaz... ben senden daha karizmatiğim, gel sırtımı ov falan der... nerde o eski kılıçlar...

sözlük yazarlarının favori şarkıları

britney spears criminal tabi bir de teoman aşk kırıntıları

türkiye de yaşamaktan nefret etme sebepleri

iphone' e konulan kdv miktarı.

ygs ye girecek olan adaylara tavsiyeler

saçınıza metal toka bile takmayın! zira içeri almıyorlar.

inception

” Bir tren bekliyorsun. Seni uzaklara götürecek bir tren… Trenin seni nereye götürmesini umduğunu biliyorsun, ama emin değilsin. Ama önemi yok. Bir trenin seni nereye götüreceğini nasıl umursamazsın? Çünkü birlikte olacaksınız. “ repliğinin hastası olmuştum.

frozen

Adam Green' in yönetmenliğini üstlendiği 2010 yapımı ABD filmidir. Filmde Snowboard yapmak üzere dağa tırmanan üç genç, telesiyejin arızalanması sonucu mahsur kalırlar. Karın ortasında, ıssız doğada yalnız başlarına kalan üç genç soğuk dışında beklenmeyen engellerle de yüz yüze kalırlar.

sevgilinin zamanla değişmesi

artık sevgilisinin gerçek yüzünü görmüştür.

türkçe şarkılarda geçen mükemmel sözler

yalından sonsuz ol diye
Bu sabah gittiğini anladım
Ağladım sana şarkı yazdım
Sonsuz ol diye.

paris

romeo&juliet de juliet ı evlendırmek istedikleri adamın adı.

louvre müzesi

The da vinci code' de gördüğüm fransa' da bulunan içinde da vinci' ninde bulunduğu ünlü ressamların tablolarının bulunduğu ve görmeyi çok istediğim bir müzedir.

yeşil

Yaşamı, gençliği, yenilenmeyi ve ümitleri simgeleyen yeşil rengi; sarı ve mavi renklerinin karıştırılması sonucu oluşan ve doğayı simgeleyen bir renktir.