1. 1.
    Az önce ilk sezonunu bitirdiğim bir netflix dizisi.

Gayet başarılı buldum. ilginç bir hikayesi var. tavsiye ederim.
    1 ... kirtasiyecicocuk
  2. 2.
    Bir umbrella corporation değildir.
    1 ... sapnu puas
  3. 3.
    Netflix'i açar açmaz fragmanıyla karşılaşıp "bu neymiş?" Diye fragmanı izlerken başrolde robert sheean bebeğimi görünce izlemeye başladığım dizi. Izledikçe editlerim.

Edit: ilk bölümü izledim de eh.. doğrusu artık şu mutant çocuk/genç dizilerinden çok sıkıldım ama bitiririm yine de ilk sezonu sırf robert'ı çok sevdiğim için.
    5 -1 ... tinuviel luthien
  4. 4.
    my chemical romance ve çizgi romanının gotik havasının hayranı olarak, dizide aradığımı pek bulamadım. çizgi romanın o karanlık, gotik ve film noir havası dizide yok. konu kopukluğu çizgi romanda da vardı, fakat oyuncular da pek olmamış (robert sheehan hariç). bu herifi misfits'te izleyemedik ya yeterince ona yanarım, neyse. bir netflix klasiği olarak da orijinalde beyaz olan akademiye zenci, meksikalı, asyalı ve gay eklemişler ahaha fıkra gibi lan. neyse bence netflix dizi yapmayı bıraksın, versin parasını satın alsın hbo'dan falan. klasik netflix uzatması da mevcut, bölümler gereksiz uzatılıp, dizi durgunlaştırılıyor.
    ... pikacununkankasi
  5. 5.
    Bu tarz süper kahraman hikayelerini izlemeyi sevmesem de bu diziyi niyeyse izleyip çok beğendim.

Dizinin belli sahneleri kendisini baya belli ediyor. Hikaye güzel ama işleniş yönünden belki problemler olduğu söylenebilir. (buna rağmen bence etkisi düşmüyor dizinin) müzikler özellikle çok hoş.

Dört numara (bkz: robert sheean)ve beş numaranın (bkz: aidan gallagher)oyunculukları çok iyi.
    3 ... randy marsh
  6. 6.
    Bu tarz dizileri sevmeme rağmen bu dizi beni çok sıktı. iki bölüm izledim aslında sadece ama bıraktım. Tam oturmamış sanki böyle bir şeyler.
    Edit: ay herkes umbrellacı çıktı.
    -3 ... haramsavar kadin
  7. 7.
    Robert için izlediğim dizi. Tipini yiyem senin. Eheheh.
    the umbrella academy
    1 -1 ... tinuviel luthien
  8. 8.
    Sanki biraz biraz (bkz: La Casa De Papel) dizisinden sonra yeni bir fenomen dizisi yaratma gayretiyle oluşturulmuş bir yapım. Keyifli ..
    ... chronicle
  9. 9.
    Soundtrack’lerini dinlerken sahnelerini gözünde otomatik olarak canlandıran dizi.

ikinci sezonu iple çekiyorum.
    ... arnavut cigerzanager
  10. 10.
    Sonuna kadar izlediğim, bana pek bir şey katmayan, biraz zaman kaybı olan, fantastik olmaya çalışırken azıcık saçmalamaya meyil eden x-man çakması dizicik...

1. Sezon finali ve sondan bir önceki bölüm fena değil...
    1 ... keshberfo