1. 1.
  hard candy fiLminde oynayan 1987 doğumLu kanadaLı oyuncu.. bu fiLmdeki başarıLı performansı iLe birçok kişinin dikkatini çekmiştir.. son x men fiLminde kitty pride * roLünü oynamıştır..
  5 ... tucimania
 2. 2.
  pek hoş pek tatlı bir hatun olup camillia belle nin kankasıdır. x-men the last stand de duvarlardan geçebilen kitty pyrde rolündedir. ilk iki filmde pek bir numarasını göremediğimiz*kitty pyrde i pek layıkıyla da olmasa vasat bir şekilde canlandırmıştır.

  zira ufak yaşı shadowcat olmaya pek el vermemiştir.
  2 ... micro cuts
 3. 3.
  geleceğin natalie portman'ı. juno filminde Jennifer Garner a ragmen muhteşem bir performans sergileyerek, bu filmde olmasa da ilerki rollerinde mutlaka oscar'a uzanacaktır.
  4 ... vincent vega
 4. 4.
  başını okşama isteği uyandıracak derecede uysal ve minik ve sevgiye aç görünen bir küçücük fıçıcık.
  4 ... paradigma
 5. 5.
  insanlığın gözüne ilk defa x-men serisinde canlandırdığı kitty namı diğer shadow cat ile vurmuştur.insanlığı sübyancılığa iten bir yüz güzelliği olsada bir süre sonra ne kılmışsın be arkadaşım dedirticek bir havası var velhasıl efsane bir aktiris olma yolunda emin adımlarla ilerlemekte.
  1 ... yipyip
 6. 6.
  minyon ergen kız tipi yüzünden tefal reklamında tencerenin kapağını açmamak için ellerim yok ki diyen sinir bozucu tiplemeye benzer sorunlu, ukala, pabuç dilli liseli rollerinin standart oyuncusu. belki de hamilelik yakıştığındandır juno'da pek sevimliydi ama.
  4 -1 ... mykalkan
 7. 7.
  sanirim kendi yas grubunda dünyanin en güzel seyi!
  1 ... boreas
 8. 8.
  juno filmindeki aynı adlı hamile ergen karakteriyle 2007 yılında oscara aday gösterilen her tarafından yetenek akan 87'li oyuncu. Sırf performansıyla filmi sırtlamış götürmüş, filmi birkaç kere izleme sebebim olmuştur. saygı duruşu ve yaşama sevincidir.
  3 ... zigana34
 9. 9.
  an american crime (bir amerikan suçu) filmi ile tanışma şerefine nail olduğum ancak daha sonraları yaşının ilerlemesi ve serpilmesi ise aşığı olduğum, mouth to mouth (ağızdan ağıza) adlı filmde rolü icabı o güzelim saçlarını 'sıfıra' vurduran, bilgisayarımda filmlerinden aldığım 2788 (ki bunların 517'sini Smart People (akıllı insanlar) adlı filmdeki o muhteşem sevecen ve bir o kadar da olgunluk kokan mimikleri oluşturur) adet resmi olan, ve insana 'kim demiş kadının uzun boylusu makbul' dedirtecek olan kanadalı olduğu bilinen ancak güzelliğine isnaden benim buna inanmadığım güzellik tanrıçası.

  http://www.imdb.com/name/nm0680983/bio
  2 ... picadillycircus
 10. 10.
  şöyle bir 5-10 yıl sonra tam anlamıyla sinema dünyasına damga vuracaktır kendileri. juno filmindeki performansında bunu hissettirdi.
  1 ... luinir