bugün

Uğruna amazon prime üyeliği aldırmış dizidir.

communityi sevdiysen buna bayılırsın dediler, iyi ki üyelik almışım dedim.
gelmiş geçmiş en iyi patronu, michael scott'u barındıran dizi. nereden mi biliyorum? kendi kendisine aldığı "world's best boss" yazılı kupasından.
baskı almak için yüksek çözünürlüklü sadece michael ya da tam kadro posterini aradığım dizi.

(bkz: duvarları kaplamak)
50x70cm boyutunda poster niyetine bastırılabilecek 300dpi çözünürlükte birkaç görseli linkte olan dizidir.

https://gofile.io/d/chtGx0

önizlemeler

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel
az önce bitirdim ve çok hüzünlüyüm. 9 sezon boyunca ben de onlarla yaşadım sanki. onlarla güldüm, onlarla üzüldüm, onlardan biri oldum. keşke gerçekte orada olduklarını bilseydim. ne yapar eder giderdim oraya, ne yapar eder bir iş kapardım. kevınla kurabiye yer, dwightla pancar yetiştirir, and ile şarkı söylerdim. çok sevdiğim arkadaşlarımdan ayrılır gibiyim. hüzünlüyüm hüzünlü.
son 2 aydır -günde bazen 5-6 bölüm- izleyerek bugün bitirdim. vedalar her zaman acı verir ama bu dizi bir başkaydı sanki. insanın içinde takım elbise giymeyi uyandıran, kağıtlara başka gözle baktıran, iş hayatındaki dostlukları hatırlatan samimiyeti ve tarzıyla mükemmel bir iş. önce ricky gervais sonra steve carell sonra da tüm dunder mufflin ailesine hürmetlerle...
Boş sitcom basıp kafa sikmeyen nadir mükemmel sıfatını hak eden komedi dizilerinden bir tanesi. Michael Scott adamdır!
first i was afraid, i was petrified.
soru şu; maykıl, tobi gibi mülayim bir adamı neden bu kadar sevmiyor ?
çevremin çok önerdiği ama benim hala başlayamadığım dizidir.
Başlayıp, ancak 7 bölüm sabredip en sonunda "ayh bayılazağım" diyerek bıraktığım komedi dizisi. Gülen arkadaşlar neye gülüyorsunuz bana da açıklayıversenize. Ben de bunu izleyip gülmek istiyorum.
sanırım bir gün hafızamı kaybetsem tekrardan izleyebileceğim için mutlu olacağım tek dizi. bunun bir tık üstü mizah içeren bir içerik gelse ne mutlu olurdum be.
klasmanındaki diğer diziler gibi ( sadece komedi için değil ) saçma bir final yapmamış dizidir, candır kendileri çokça sevilir. Favori bölüm 6.4.
En sevdiğim dizi. Ne kült, ne klasik diziler izlemişimdir fakat bir office etmedi. Ara ara bir bölüm açıp izlerim. Unutmak için süre koyar tekrar izlerim.
3.ye sıfırdan başlamanın kıyısından dönüyorum kaç zamandır. kafayı yiyorum galiba.
şu an izlenmemesi gereken dizidir.
Müthiş bir şey ya.

Sitcom seven ama bunu izlememiş olan acil başlasın.