entry'ler (12)

blockchain

devrim niteliğinde bir olgu.
bu ekosisteme güveniyorum, inanıyorum, geleceği şekillendireceğine inanıyorum.
epey de yatırımım var her alanında, finansal özgürlüğü oradan yakalarız umuduyla çabalıyorum.
nacizane bir twitter hesabı açtım burada kripto olumluyorum. sektördeki vay be dedirtebilecek pozitif, olumlu, iyi gelişmeleri haber kıvamında paylaşıyorum. olumsuz gelişmeleri görmezden geliyorum bu hesapta ona göre.
varsa bi takibiniz alırım; https://twitter.com/hopeblockchain

takip edilesi twitter sayfaları

sermayesiz kazanç, airdrop, giveaway, çekiliş, kampanya, sıcak fırsat cart curt kovalayan arkadaşları beklerim;

https://twitter.com/foy1925

allen carr

beni sigaradan 50 küsür gün kadar uzak tutabilmiş sigarayı bıraktıran abi. bir gün eğer sigarayı bırakacak olursam yine kendisi sayesinde olacaktır. evet kendisi bıraktırıyor, eşeklik yapıp geri başlanmazsa eğer sigara içmeyen biri olarak yaşamamıza olanak sağlıyor.

allah şu an ne yapıyor

benim bu entry'yi girmemi sağlıyor. umarım çaylaklıktan da çıkarır beni.

libido

bebek pudrası kokusu alan kadınlarda artan nane. bir tedx videosunda hintli bir doktor abinin aktardığına göre bildiğimiz bebe pudrasını bazı noktalarımıza (mesela boyun) az miktarda sürdükten sonra sevdiceğimizin yanına gider isek, kendisi kokuyu alır almaz aklına yeni doğmuş bir bebek geliyor ve kendisi de bebek yapmak istiyor. sonuç olarak sevişiyorsunuz. gidip her yerinizi pudralayıp hayalet gibi gezmeyin ama, güzel bir tips'dir, işe de yarar diye düşünüyorum.

millet aç aç

bayrağımızı inderemeyecekler, ezanımızı susturamayacaklar, ülkemizi bölemeyecekler şeklinde cevaplanması gereken tepki cümlesi. aç falan değilsiniz hainlik etmeyin lütfen.

sıyrılıp gelen

umut veren, büyüleyen, grup yorum'un en iyi parçası. şu yaşıma kadar dinlediğim en iyi şarkıdır ayrıca.

sokak köpeği

gecenin 4'ünde kendi halinde evine gitmeye çalışan bendenize durduk yere saldıran, köpek fobisi oluşturan ve sokaklarda rahat rahat dolaşma hakkını elinden alan canlı. homo sapiensle beraber kurttan evrilmiş bu tehlikeli canlı sokakta çeteleşerek insan canına kast ediyor ve maalesef bunun sebebi yine insan. hediye gibi alıp sokağa atmayın kardeşim şu hayvanları. sokaktaki başıboş köpekleri de toplayın atın barınağa onların yeri sokak değil gözünüzü seveyim.

hülya avşar

zekasını, duruşunu, karakterini bir kenara bırakıyorum hala çok güzel çok çekici bir ablamız.

the office

sanırım bir gün hafızamı kaybetsem tekrardan izleyebileceğim için mutlu olacağım tek dizi. bunun bir tık üstü mizah içeren bir içerik gelse ne mutlu olurdum be.

alsancak

maalesef artık can sağlığını koruyarak çimlerde oturmanın çok zor olduğu izmir'in güzide yeri. cayır cayır telefon çalınıyor, sokaklarda yatan insanlar var ve polis-bekçi bi kaç tur atmak dışında pek müdahil olmuyor. aman diyeyim çimlerde otururken (ki bu havalarda zor ama) telefonu cebimden çıkarayım demeyin.

göztepe

mevcut ekonomiyi öngören başkanın gençleştirme politikası elinde kalınca kümeye yol alan izmirin ağası. kaybettikçe daha çok seven kültürden geldiğimiz için farkeden birşey yok. tek temenni göztepe'nin hakettiği yerde olması. hayırlısı, bu sezon düşmezsek daha da düşmeyiz ama zor gibi.