bugün

2004 yılı Amerikan yapımı dram ve romantik ağırlıklı, başrolde Ryan Gosling ve Rachel McAdamsin oynadığı, bir erkeğin sonsuz aşkı nasıl yaşadığı ve yaşatmaya çalıştığı anlanabilinecek mutlaka izlenmesi gereken filmlerin başında gelir.
konusu "her yaşta aşık olunabilir ya da ölene kadar aşık kalınabilir" şeklinde özetlenebilecek, içinde bir sürpriz barındırdığı için daha fazla bahsetmenin ayıp olduğunu düşündüğüm film. bunun dışında görsel olarak tatmin edici, romatizmin doruklarında bir film bu. ayrıca başroldeki kadın oyuncu da çok güzel ve akılda kalıcı, daha sonra hatırlanıp kullanılabilecek cinsten. (bkz: töbe töbe)
Hayatımda izlediğim en duygusal,beni en çok ağlatan film. Klişelere rağmen oyunculuk çok kaliteli. Gerçek aşk araya engeller girse de sonsuza kadar sürer mesajı veriyo. Ama böyle aşklar sadece filmlerde oluyo malesef.
başrollerini ryan gosling ve rachel mcadams'ın paylaştığı, iki saate yakın süren, duygusal yönden insanda derin yaralar açmaya sebep olan, erkeğin azminin takdir edilesi bir şekilde yansıtıldığı, etkileyici, sürükleyici, izlenesi film.
''- how much time do we have?
- i'm not sure. last time it was no more than five minutes.'' repliğinin geçtiği sahneyle insanı ağlamaktan gebertebilecek film!
ryan gosling gibi geleceğin en iyi karakter oyuncularından olacak bir aktörün rol aldığı, dram-romantik türünde bir film. imdb'ye göre kadın izleyicilerin en beğendiği 50 film arasında. kusursuz aşk, aşık olunacak adam, ideal aşk kavramlarını içinde fazlasıyla barındırıyor. alzheimer'lı bir insanla yaşamanın ne kadar zor olduğunu, nelere katlanılması gerektiğini, mucizelere inanmanın gerekliliğini de çok güzel anlatan bir film.
gelmiş geçmiş en iyi aşk filmlerinden birisidir. en iyi opuşme dalında odul almıştır.
kuguların gole toplandıgı sahnesi izlemeye degerdir. Kesinlikle sevgiliniz varsa birlikte izlenmelidir.
bazı sahneleri tipik yeşilçam filmi tadındadır ancak hala 21. yy ın en iyi aşk filmi olduğuna dair düşünceler vardır.
--spoiler--
Noah denen elemanin azimle onardigi ev ciddi anlamda bitirmi$tir. ugruna bircok $eyden vazgecilebilecek bir ev yapmi$tir. hatunu da kaptiktan sonra degmeyin keyfine.
--spoiler--
insanı "neden beni böyle seven yok lan?!" diye düşündüren, üzen film. çok çok çok güzel. baş aktrisi de adamı bitirir cinsten.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.