1. 1.
  Paul Thomas Andersonın yakında vizyona girecek filmi.
  http://www.imdb.com/title/tt1560747/
  ... kobayashi
 2. 2.
  venedik film festivalinde en iyi film, en iyi yönetmen, en iyi erkek oyuncu ödüllerini toplamış paul thomas anderson filmi. önemli dallarda oscar ödüllerinin de en büyük adayı olacağı aşikar. türkiye'deki gösterim tarihi şubat 2013 olarak görünmekte. beklentileri boşa çıkarmayacağını göstererek geliyor. sabırsızlıkla beklemekteyiz.
  1 ... giallo e blu
 3. 3.
  vizyona girmesine 5 gün kalan filmdir. bu yılın amour'la birlikte en çok merak ettiğim filmi. Yalnız türkiyede pek siklenmiyor sanki. Aynı hafta the master'la birlikte tim burton filmi (frankenweenie) ve william friedkin filmi (killer joe) de vizyonda olacak. Seçimini the master'dan yana YAPMAYANLARIN ip NUmarasını tesPit ettiricem. not: dayım mafya
  1 ... illegal
 4. 4.
  Dogru düzgün birsey anlamadıgım film. Gitmeden önce eleştirileri okudum gayet olumlu yorumlar vardı ama filme bi türlü tutunamadım. Oyuncular çok sağlam konu güzel ama son dakikalarda uyumamak için kendimi zor tuttuğum film.
  ... wedjat
 5. 5.
  film tüm zamanların en iyi oyunculuklarından birini barındırmasına, yaşayan belki de en geleceği parlak yönetmen tarafından çekilmesine ve onca çerçöpün arasında yılın filmi olmasına rağmen türkiye de birçok şehirde gösterime bile girmedi. neyse ki aptal denilen abedeliler arasında filmden anlayan bir kitle var ki tüm zamanların en büyük açılışlarından birini yaptı.

  evim sensin isimli film bu ülkede iki aydır vizyonda, bunu da not edelim.
  1 ... disco inferno
 6. 6.
  katiyen bir magnolia, bir there will be blood ayarında olmayan, hofmann, phoenix ve amy adams'ın üstün performansları hatırına ite kaka izlenebilen, toplasan on beş dakikalık bir bölümü ilgi ve heyecan uyandıran film.
  ... yagmurbesleyen
 7. 7.
  There Will Be Blood kalitesinden çok uzaktır ancak bu onu kötü bir film yapmamaktadır. Özellikle yönetmeni sevenler kaçırmamalılar.
  ... belatarr
 8. 8.
  paul thomas anderson'un en güzel filmi değil, ama güzel film... joaquin phoenix "hayvan" rolünde gerçekten hayvanlaşmış...
  1 ... zoraki yazar
 9. 9.
  ya çok beğenilir yada nefret edilir. inişli-çıkışlı, temposuz ama anlatacak hikayesi ve çok iyi oyunculukları olan yönetmen filmi.

  Filmin en etkili cümlesi sonunda geliyor.

  --spoiler--
  Bir ustaya hizmet etmeden yaşayabileceğin bir yol biliyorsan herhangi bir ustaya bizlere de haber ver, olur mu? Dünya tarihindeki ilk kişi olursun.
  --spoiler--
  1 ... verbalkint
 10. 10.
  müthiş oyunculuklara rağmen bir şeylerin eksik olduğu film.
  1 ... charmander