1. 1.
  bu yıl walk the line adlı filme oscar ı alacağına inandığım aktör. Ayrıca bunun birde nicole kidman la oynadığı to die for filmi vardır ki oyunculuğu bu filmde de enfestir Severim kendilerini...
  3 ... dogos
 2. 2.
  isminin telafuzunun tuhaf olması ve kardeşlerinin doğayla özdeş isimleri olması sebebiyle ve geçirdiği bunalımın da etkisiyle uzunca bir süre kendisine "Leaf"(ing. yaprak) dedirten, kendisi gibi oyuncu olan ancak yaşamını yitirip 2 sene joaquin in ağzından oyunculukla ilgili tek kelime çıkmamasına sebep olan bir abisi vardır.. hala konuşmaz bu konu ile ilgili..
  2 ... canzone arrabbiata
 3. 3.
  rahmetli river phoenix'in kardeşi olan aktör...walk the line adlı filmde reese witherspoon ile birlikte oynamış ve amerikalı country sanatçısı johnny cash'in hayatını oynamakla kalmayıp filmin soundtrack albümündeki şarkıları reese witherspoon ile birlikte süper bir şekilde seslendirmiş aktör...ayrıca gladyatör'de ve robert de niro ile birlikte kusursuz adlı bi filmde de oynamışlığı vardır...8 mm'de de nicholas cage ile oynamıştır...johnny cash'in benim hayatım film yapılcaksa beni bu adam canlandırsın dediği walk the line adlı filmiyle bizde country merakı başlatan aktör de diyebiliriz...
  1 -1 ... i dont need that shit
 4. 4.
  Çok süper bir karakter oyuncusudur. 74 doğumludur ve yolu açıktır, ayrıca bir trajedi olarak abisi gözünün önünde aşırı doz dan ölmüştür. (bkz: river phoenix)
  yarık dudaklıdır ve karizmatik sigara içenler arasındadır.
  2 ... paradigma
 5. 5.
  gladyatör' de hain imparator rolüyle diş gıcırdatan, 8 mm' de beklenmedik ölümüyle üzen, işaretler' de uzaylının kafasına indirdiği beyzbol sopasıyla alkışlanan ve film icabı insanlığın umudu olan, başarılı aktör.
  2 -1 ... legend of the stranger
 6. 6.
  heralde dünyada yarık dudaklı bir adamın bu kadar popüler olcağı söylense 10 yıl önce kaale almazdık. neden mi? çünkü genel de yarık dudaklıları herkes gördüğünde önce bir dudaklarına bakar ve bu da karşısındaki kişide özgüven eksikliği yaratır, ilginin ilk olarak oraya gitmesinden dolayı amabu arkadaş ne yapmış, umurunda bile olmamış ve ver coşkuyu modunda kendisini sahnelere atmış ve sonuç ne olmuş helal olsun adama dedirtmiştir. merak ettiğim niye 10 yıl önce söyleselerdi kaale almadık kısmı? çünkü o zamanlar çocuktum ve mahallede yarık dudaklı bir çocuk vardı herifi top oynamya çağırırdık cevap bile veremeyecek kadar kendini içine kapamıştı işte neden budur ey dostlar.
  2 ... vanity
 7. 7.
  yarik bir dudagin bir insani ne kadar cekici yapabileceginin gostergesi.
  1 ... cemcuk
 8. 8.
  az önce walk the line başlığına ismini yazana kadar, göbeğimi çatlatan bir ismi bulunan aktör...
  2 ... cuthbert
 9. 9.
  her ne kadar yüz mimiklerini pek fazla kullanmasa da, duyguları ve ifadeleri çok güzel yansıtabildiğini düşündüğüm aktör.
  2 -1 ... kereste
 10. 10.
  (bkz: quills)
  (bkz: signs)
  (bkz: the village)
  1 ... vernon sullivan