bugün

görsel

Bu hatunu öldüren senaristin dizinin izlenirligini bitirdiğini fark etmemesi çok acı.
Bilim kurgunun az olmasına rağmen gayet iyi bir dizidir. Müthiş sürükleyici bir özelliği var.
çok hoş, farklı, değişik bir dizi.. yalnız bazıları her ne kadar lost ta benziyor dese de lost ile yakından uzaktan alakası olmayan tamamen bağımsız müthiş dizi.. ayrıca bu diziyi lost ta benzetmek lost ta hakarettir.. lost tun yeri apayrıdır bende.. hiç bir dizi lost un yerini dolduramaz efsane ötesi efsanedir benim için o.. açık ve net.
dizinin sürükleyici bir özelliği var. ve konusu ise güzel seçilmiş. Merak uyandırıyor. En sevdiğiniz dizilerin çıkmasını beklerken izleyebileceğiniz bir dizi.
(bkz: sol framede görülen dizinin başladığını sanmak)
Dı yüz yanii van handırıt veya handırıttır.
ilk sezonundan sonra diğer tüm diziler gibi saçmalamaya başlamış olan ilgi çekici dizi.
Yeni sezonu nu merakla bekledigim dizi.

epey uzun bir ara verdiler.

Gina geldi artik. Baslasin bir an once.
s04e1 bölümü başlangıç için yeterli ilerleyen bölümlerde aksiyon macera daha fazla olacaktır .

--spoiler--
clarke hep götü kurtarır
--spoiler--
Duydum ki yeni sezonu başlamış ama bu sezon için hiç iyi şeyler hissetmiyorum. Bu nedenle sezon bitince izleyeceğim.
Nasıl ki leyla ile mecnunda ezgi asaroglu gidince tadı kalmadı bu dizide de Lexa ölmeyecekti.

Lincoln ölünce de poyraz Karayelde sefer öldüğünde olduğu gibi tadı kaçtı. Güzel gözlü sevgilisi sema gibi boşa düştü.
4. sezon başlayalı günler oldu. Hatta 2. bölüm yayında, 3. bölüm yolda geliyor. Dizi yine karakterlerin birden bire değişmesiyle insanın canını sıkabiliyor fakat sürekleyici bir şekilde ilerliyor. Bakalım bizleri neler bekliyor olacak.
ilk üç bölümünü izleyip ergen dizilerinden biri olduğunu düşündüğüm dizi.
Eliza taylorun beni kendine hayran bıraktığı ama ilk bölümün sonunda boktan bir animasyon mızrakla çocuğu öldüren ve bana lost gibi olacakmış havası veren dizidir.
ilk 5/6 bölümdeki saçma sapan ergen sahnelerine katlandıktan sonra degişim geçiren dizi. baslarda bunu disney channel da falan yayınlasınlar diyordum ama sonra efsane bi hal almaya başladı özellikle 2. sezon harika. biraz sabrederek ilk bölümleri izlerseniz sonrasında harika bir bilim kurgu dizisiyle karşılaşıyorsunuz.
Bu aralar efsane olmaya doğru koşan nadir dizilerden. Bu çizgiyi bozmazlarsa güzel ama nasıl Final yapacakları biraz muamma. Ucu çok açık umarım Lost gibi olmaz.
herkesin okurken dı yüz dediği dizi. kimse dı van handrıd demiyodur. itiraf edin ergen köpekler.
başroldeki karakter yellozu sevmediğim için izlemediğim dizi.
4. sezon, diğer tüm sezonlar arasında en sıkıcı, en berbat, en saçma sezon.. önceki sezonlarda aldığım tadı ve zevki malesef 4. sezonda alamadım, tam bir hayal kırıklığı.. umarım 5. sezonu kendini toparlayıp daha iyi yaparlar.. ayrıca bu diziye ergen dizisi diyenler var, kesinlikle ergen dizisi değil alakası bile yok.. bir de şu diziyi daha halen lost ile kıyaslayan gerizekalılar var uyuz oluyorum şöyle tiplere.. bu dizi, lost un tırnağı bile olamaz bu kadar net.
En sevdiğim karakter öldükten sonra (Lincoln) artık eski tadı vermez demiştim. verdi mi vermedi mi bu soruya net bir cevap veremiyorum. çünkü 4.sezonda Octavia sahnelerinin artması beni inanılmaz mutlu etti. özellikle 12 klanın en iyi savaşçılarının yer aldığı bölüm efsaneydi. tabi yine de 4.sezon diğer sezonlara nazaran daha az ilgi çekiciydi. yeni sezonu nasıl dolduracaklar merak ediyorum. illian'ı sevmiştim bu arada. neden bele bi şey yaptınız?
Başlangıçta biraz ergen dizisi gibi dursa da sonradan çok beğendiğim sürükleyici dizi. Yeni sezonu bekliyoruz.
On numara dizi. Fütüristik.
Yeni sezonu heyecanla bekliyoruz. Ve sevgili Bellamy reis Clarke salağına yaklaşma lütfen sen daha iyilerine layıksın.
bir dizi senaristler tarafından nasıl katledilir net bir şekilde izleten dizi.

her sene konu kökten değişir mi? değiştirdiler. her değişen konuda daha da bir sıçtılar.

nitekim yıldım bilim kurgudan git gide uzaklaşmasından. zaman kaybı.
ilk 8 bölümü az önce art arda izleyip bitirdim. yorumlarda epey gömülmüş ama yine de merak ediyorum devamını.

rüyamda dünyalılar beni kovalamaz inş.