entry'ler (40)

sözlük yazarlarının itirafları

Diş ağrım olmasa hayat mükemmelleşecek.

neden sevgilin yok

Galiba olacak diyorum sonra twittera yazdığı her şeyi bana yazmış gibi algılamaya başlıyorum ve vazgeçip yalnızlığıma sarılıyorum.

okuduğun bölümü söyleyince verilen tepkiler

oku oku bitmez 6 yıl, hala bitiremedin mi, siz son sene mi bölüm seçiyorsunuz, ilerde bana bakar mısın gibi her tıp okuyanın karşılaştığı sözler.

rüya görmek

Bugün gördüğüm rüya şu ana kadar gördüklerimin en iyisi olabilir. Rüyamda 4 5 yaşlarında bir kızım vardı. O kadar tatlıydı ki ona bakmaya doyamıyordum. Çok eğlenip çokça geziyorduk. Öyle mutluyduk ki birlikteyken bir an gerçek olmasını istedim. Muhteşem bir şeydi.

bu işte bir yalnızlık var filmi

Yeni izlediğim güzel bir film. Yakın arkadaşınızla çok samimi çok iyi olunca tabi ki sevgili olma isteği de oluyor. Filmdeki gibi ben de aşık olmuştum ama bizimkisi filmin tersine pek yürümedi.

the 100

Başlangıçta biraz ergen dizisi gibi dursa da sonradan çok beğendiğim sürükleyici dizi. Yeni sezonu bekliyoruz.

dışarıda çiftleri görünce benim niye sevgilim yok diye düşünüyorum. birkaç saniye düşünüp bende biraz delilik var herhalde deyip geçiyorum. çok takmam ilişki olaylarını ama arada takılıyor kafama işte.bekliyorum, benim gibi biraz deli bir kızı bekliyorum.ömürlük bekliyorum. umarım çok geç kalmadan karşıma çıkar da birlikte geçireceğimiz yılların tadını çıkarmaya başlarız.

160 boyunda kara sinsi götten bacaklı türk kızı

Instagramda boydan fotoğrafı olmayan kızdır.

onu özlediğimi ilk defa bugün anladım. Rüyamda her şey eskisi gibiydi. Dostluğumuzdan hiçbir şey eksilmemişti. Heeey gidi günler. Güzel günlerdi biz aptalca bir işin altına imza atıncaya kadar. Keşke sevgili olmasaydık.

hiçbir kız için çabalamayan erkek

tıp okuyup dersleriyle uğraşıyordur.

fabricio agosto ramirez

Burcu kova olan kaleci. Kendisi de kova olabilir pek emin olamadım.

galatasaray

Yazıklar olsun maçları izledikçe acı çekiyorum. Eski takım ruhunu eski güzel günleri özledik.

ülker in 1 nisan reklamı

Bu kadar iğrenç ve saçma reklam görmemiştim.

ona bir şarkı gönder

https://www.youtube.com/watch?v=v7T4985U_jU

dinleyince sinirlenebilir ama ben dinledikçe gülüyorum. o olaydan sonraki anılar geliyor aklıma, iyiydik tabi o zamanlar.

Bazı yönlerini hiç tanıyamamış olsam da diğer yönlerini o kadar iyi biliyorum ki yaptıkları hiç şaşırtmıyor. Beklediklerim bir kaç gün geç oluyor sadece.

nargile

Elma nane bu ikiliyi bir deneyin. Tütünün güzel hali.

özdemir asaf

Acı acı güldürüyorlar...
Hırçınlığımız ondan.
Ağlamaca karamsarlık tütüyor
Buram buram
Konularımızdan...
Burukluğumuz ondan.

Yine yakalandık.

sözlük yazarlarının çektiği fotoğraflar

görsel
Çanakkalemin her hali güzel.

sınıfınızdaki en arka dörtlü şimdi ne yapıyor

ikisi tıp, birisi harita mühendisliği okuyor. Diğeri ise polis oldu. Biz de böyle bir dörtlüydük.