bugün

yeni bir yazar.

(bkz: hoşgeldiniz)
bursaspor taraftar grubu.

aynı zamanda yeni bir yazar kardeşimiz. *

(bkz: hoş gelmiş)
muhtemelen bursalı bir yazar.
yazar olan son eşsiz bünyeler listesini bulamadığımdan ötürü neslini bilemediğim fakat gecenin bu vaktinde beyin kıvrımlarımın yardımıyla mantık yürütecek olursam,

altıncı nesil timsahtır efendim. nasıl koydu bursa kocaman! bana da koydu biliyon mu, benim yarim de bursalıydı. gitti, bıraktı beni.

(bkz: gece oldu ben garipsenir oldum)
(bkz: kendimi kontrol edemiyorum)
(bkz: gençkan)
dördüncü nesil yazar. bana gece gece biraz tebessümle karı$ık sitem etse de sözlüğe katacagı çok olgu var. seviyoruz kendilerini..
doğum günü kutlu olsundur.
diyarbakırspor resmi sitesinin hacklenmesinde emeği geçmiş bursalı yazardır.
(bkz: mareşal fevzi çakmak)*...
tam olarak nasıl oldu ne karıştıda adı aşk oldu bu eziyetin bilemiyorum. bildiğim, hatıralarda kalan renk yeşildi. ve yeşile sarılmış beyaz..

cumartesi gelsinde babam stada götürsün, o kalabalık duran ağabeylerin senkronize tezahüratlarını dinleyeyim derdim. ki maç pek de anladığım bir olay değildi. onlar aynı anda bağırır, aynı anda susardı. onlar bursaspor'a aşkımın ilk kalp çarpıntısıydı. onlar,texas'tı. texas supporters club'tı.
Bursa garaj altinda oturuyor olmasi muhtemel yazar.
bursaspor sevdalısı kardeşim. şampiyonluğumuzu kutluyorum.
fanatik renkdaşım. şampiyonluğumuzu tebrik ediyorum.
(#8553431) nolu entrysindeki ilgili linke tıklayan herkes tarafından sevilen (!) sözlük yazarıdır.
delikanlı yazardır.
timsah arena yapıldıda biz mi bilmiyoruz dediğim yazar.

bu arada beşiktaşla kıyaslama yapmak için önce onların kulvarında olması gerektiğini ögrenmesi lazım olan yazar.
(#10746705) gittim kapalı çarşınızın için de o minyatür stadınızı gördüm malesef hiç bir b... benzemiyor.

şimdi kalkıp beşiktaşın sizden bir şeyler nemalanacağına inanıyormusunuz.
şampiyon olan takımı tutmamış, tuttuğu takımı şampiyon yapmış.
Bir hayat dersidir deplasman. Acıları, sevinçleri, suçluluğu, hırçınlığı bir arada görebileceğiniz nadir ortamlardandır deplasman otobüsleri..

Her zaman eğlenceli olur gidişler. içindeki umudu taşırsın başka şehirlere deplasman otobüsünde. Yaslarsın kafanı cama kimi zaman; düşünürsün geride bıraktığın sevgilini veya arkanda gece endişeyle uyumaya çalışan anneni. Düşünürsün aklında ne kadar sorun varsa. Kimi zaman bir bira şişesi eşlik eder düşüncelerine, kimi zaman arkadaş muhabbeti kimi zaman üç kişinin döndüğü bir tek sigara..

Karnın acıktığında aldığın ekmeği bölerek yemektir deplasman. Paran yoksa ekmek çalmaktır fırından yapmak istemesen bile. Yolda her mola verildiğinde tir tir titreyerek bi sigara yakmaktır deplasman, karanlık yollara bakarak umut dolu gözlerle. Yolda otobüsü durdurup şarampolden aşağı işemektir deplasman.

Vardığında şehre farklı yer görmenin mutluluğudur deplasman. Stada girip sayı olarak az bile olsan orda olduğunu hissettirmek istercesine ciğerlerin ağrıyıncaya dek bağırmaktır. Kavgada abinin arkasından koşmak arkadaki kardeşini kollamaktır deplasmanda yapılan maçın kuralı.
Daha maç oynanırken acaba dışarıda neler olacak diye düşünmektir.

Galip gelmişsen eğer farklıdır dönüş yolu. Neşe içinde marşlarla, şarkılarla gelirsin şehrine ve bir gurur içerisinde girersin semtine.

Ama eğer mağlupsan ne yol çekilir hal alır ne hayat. Kimse ağzını açmaz yolda, insanlar sıkıldıkça sen de sıkılmaya başlarsın. iyiden iyiye hissetmeye başlarsın açlığın vermiş olduğu acıyı. içecek bir sigara bile bulmakta zorluk çekersin.

işkence gibi geçen dönüş yolunun sonunda isyankar biçimde şehre girmektir deplasman. Kızarsın insanlara niye biz şehrimizin sevdasının peşindeyiz de bu insanlar uyumayı seçiyor diye. Sonra aklına gelir birinin yine o bilindik beste..

Sen uyu ben deplasmana kaçayım
Yollarda inceden cigara sarayım
Sevgilim bu gece hiç bekleme beni
Aşkından da önce gelir BURSA sevgisi

tsc kemik tayfadır, istanbul takımı tutmamaktır, pınarbaşı şehitliğindekilere ağlamaktır,abdül abinin mezarında dua okumaktır.

tsc tribün ruhudur, zafer mahallesidir, gülbahçe, papazçeşme, kısacası tsc garajaltıdır.

http://www.youtube.com/watch?v=ew4lujBt5g8&playnext=1&list=PL1CC56E4F212576A7
adam üşenmemiş ilgilenmiş araştırmış yazmış... (#12557526)
şu sıralar türk düşmanları tarafından sevilmeyen tribüncü.
bir yavşak tarafından saçma bir yakıştırma yapılmış yazar arkadaşımız. bursasporlu olması önemli bir artısı
Şehrine ve takımına aşık büyük bi ihtimal bursalı kardeşimdir.