bugün

herkese dagıtılan 2ser kart ve ortaya acılan ortak 5 kagıt ile 7 kagıt arasından en iyi 5liyi olusturmaya calıstıgınız poker turu
genelde yurdum insanının bilmedigi , poker denince desteden kart çıkartmaya başlayan , full deste oynayacagız dediginizde "ama el yapamayız ki" diye tepki koyan , sonra straight yaptıgını görünce "way güzel oyunmuş" diye kendini sevdiren oyun. ayrıca yine yurdum insanı pokeri fransızlar gibi oynar ve fransızca terimler kullanır. bu oyunun oynalışında ise genelde ing terimler kullanıldıgından hafif uzak bakarlar.
http://www.partypoker.com dan indirebileceginiz bir program ile ücretsiz ve online oynayabilceginiz oyun.
kartlardan çok blöfün konuştuğu poker türleri içersinde turnuvaları en dikkat çeken poker oyunudur.world series of poker videolarını izleme fırsatı bulabilirseniz ne demek istediğimi anlarsınız.
http://www.xuqa.com
son iki haftadır birlikte yatıp kalktığım, muhteşem iskambil oyunu. brici tek geçerim o ayrı.
kafa insanlarla oynandığı zaman hele siz oyunu tam bilmiyorsanız milletin gülmekten öleceği bir oyun halini alan iskambil oyunu.
acele edit: hele anneanne oynanan masanın ortasına erik koyduysa yemeniz için daha da tadından yenmeyecek olan bir oyun olur.
dünyanin parasiz zevkine oynanmayan tek oyunudur. elinize gelen 2 kagit ve ortaya acilan 5 kagitla inanilmaz heyecanlar yasarsiniz. tamamen parayla oynama ve risk alma üzerine kurulu bir oyundur. zevkine oynamanin hic bir anlami ve mantigi yoktur.
kumarin ta kendisidir ve coook zevklidir.
parasız, sadece pullarla oynamanın da inanılmaz zevk verdiği, karşındakini tanımana bağlı olarak oynu daha çok sürdürebileceğiniz, sandalyenizden kalkmadan 5 saat boyunca oynayabileceğiniz en zevk verici oyunlardan bir tanesi.
su an dünya capında en cok kabul gören poker oyunu .
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.