bugün

arkasından allah belanı versin demekten başka söz söylenmemesi gereken katil sürüsünden ayrılmış idealist koyun leşidir.
(bkz: kokmaya basladi gömün iti)
nasıl bilirdiniz sorusunun cevapsız kalacağı cenazedir.
(bkz: çok ağır konuşma isteği uyandıran başlıklar)

cansız terörist itlaf edilmiştir. telefata rahmet okunur mu?
okunur tabi ki, ancak uluorta okuyanın da canına okunur.

hobbit: ha şunu bileydin!
Toprağın kabul etmeyeceği leşlerdir.
daga cıkmadan önce de cıktıktan sonra da her ne kadar haysiyetsiz, serefsiz, hain, terörist de olsa insan insandır. küfretmesi kolay, "kendisini daga iten nedenler nelerdir ?, acaba keyfinden mi daga cıktı ?" demesi zordur.
bahsedilen cenaze marxist-leninist felsefeye inanmış bir kişinin ise, dini tören yapılmaz ve gömütüne dini simgeler konulmaz...
(bkz: leş)
insan diye bir rahmet okuyanında... *
teröriste cenaze merasimi düzenlemek teröristi insan yerine koymaktir,
"olmaz" ! ikinsanda olmaz, sikinsan da olmaz. 2X2= 4
cenaze demek saçmalıktır leştir gömülemez kurda kuşa yem yapılmalıdır.
(bkz: hayvanlara cenaze töreni)
(bkz: hayvanlara rahmet dilemek)
(bkz: ohaaaa yaniiiiiiiiii)
hangi dine mensupsa, o dinin gereği şekilde gömülmesi/yakılması gereken haindir. dinimizce cenaze gömülür. bu kişi ibne de olsa, travesti de olsa, günah deposu da olsa, terörist dahi olsa kişi gömülür. akbabaya leşini sunmak yakışmaz.
bol miktarda c4'le civarın havaya uçurulması gereken cenazedir. *
gübre olarak aslına dönüşebilmesi için bırakılmalı öylece. bi iki hayvan sebeplensin. gömmek için yapılacak masraf ve emeğe yazık.
şişip patlamalarını izlemek son derece eğlencelidir.
yanlış yazılmıştır.doğrusu:

(bkz: terörist leşi)
(bkz: devletin morgunda pkk lesi istemiyoruz)
(bkz: sabah ketene)
an itibari ile ahan da böyle birşey:
http://haber.ekolay.net/H...718437/burasi+neresi.aspx

haber başlığı daha bir ekşın katıyor olaya "burası neresi?".

barışçıl insanların yaşadığı bir ütopya. sürekli bir demokrasi çiçeğinin açtığı, sürekli bir barış türküsü çalınan diyar orası... "öcalan'sız dünyayı başınıza yıkarız" sloganlarını özgürlükleri için atan insanların olduğu yer. paçavra serili iki tane insandan bozma leşin, üzerinin örtüldüğü yer orası.

halkımın belli bir kesimi, sanıyorum ki barışçı olmak konusunda ortalığın mınakoymuş durumda.

- cabbar barışçıl mısın?
+ mına bile koyarım.
- afferin cabbar.
leştir onun doğrusu sayın arkadaşlar.
gövde gösterisi yapılan cenazedir.
intikam pankartları asılan cenazedir.
öcalan posterlerinin asıldığı cenazedir.
kısacası 50 bin vatan haininin, teröristin katıldığı cenazedir.

ulan demokrasi diyorum, demokrasi! demotakratım diyorum, demokrat! ama siz benim faşist yönümü ortaya çıkarıyorsunuz, faşist!

http://haber.mynet.com/de...gn=home_haber_thumbnail_1
idealleri uğruna ölümü göze almış inançlı bir gerillanın son yolculuğudur.
yukarıda entry girenlerin seviyesindeki insanların izleyip mastürbasyon yaptığı görüntülerdir.

izleyin koçum, küfür sallayın, annelerine filan kayın, yapın yapın ne de olsa dünyayı kurtarmak sizin parmaklarınızın ucunda.

öpüldünüz, cut!
son noktadır.

nokta koymak yerine, amına koymak gerekir ya neyse. çok çağdaşız biz, çok hümanistiz.
(bkz: at çöpe gitsin)
söz konusu teröristin cesedi öldüğü yerden alınmamalıdır. çürükçüller tarafından oracıkta toprağa karışmalıdırlar.
yaşarken kimseye faydaları olmamış bari toprağa faydalı olsun.