1. 1.
  chuck palahnıuk un son kitabı , 'bu hikaye, nefesinizi tuttuğunuz sürece devam etmeli' diyerek başlamış bu kez. öyleyse, her nefes bir hikaye , her hikaye bir nefes .

  --spoiler--
  ortadan kaybolun. sizi başyapıtınızı yaratmaktan alıkoyan her şeyi geride bırakın . işinizi, ailenizi ve evinizi; tüm bu sorumluluklarınızı ve dikkatinizi dağıtan şeyleri üç aylığına askıya alın. işinize tam anlamıyla odaklanmanızı sağlayacak bir ortamda, kafa dengi insanlarla birlikte yaşayın. katılmaya hak kazananlar için kalacak yer ve yemek bedavadır. profesyonel bir şair, romancı veya senarist olarak yeni bir gelecek kurma şansını yakalamak için hayatınızın küçük bir bölümüyle kumar oynayın. çok geç olmadan, hayalini kurduğunuz hayatı yaşayın. yer çok sınırlıdır.

  --spoiler--
  1 ... templar
 2. 2.
  yine ses getircek film haline dönüştürlebilecek olan chuck palahniuk kitabı.
  (bkz: fight club)
  1 ... novi
 3. 3.
  chuck palahniuk'un ülkemizde ayrıntı yayınlarından çıkan kitabı. diğer kitaplarına nazaran dizgisi ve kapak tasarımı biraz daha değişik. ayrıca 438 sayfalık bir tuğla olma özelliği de taşıyor. okuduğumuz diğer romanlardan daha uzun olması, daha çok chuck palahniuk içinde kalmamızı sağlayacak.
  1 ... keamauna
 4. 4.
  türkçe'ye ekim 2009 da 2000 adet basım yapılarak kazandırılan chuck palahniuk kitabı. ha hemen bitmesin diye yavaş yavaş okuyorum zevkini ala ala o yüzden içerik ile ilgili bir şeyler demeyeceğim ama bazı sayfalarda comic sans font'u kullanılmış ya deli etti beni. ne gerek vardı onlara. uyuz oldum.
  1 ... sineklerin tanrisi
 5. 5.
  orijinal ismi "haunted" olan bu kitap 472 sayfa olup, funda uncu tarafından dilimize çevrilmiştir.
  1 ... no soporto el rap
 6. 6.
  kullanımının kulak tırmalaması, güvenilirsiz etkisi, tekin in uğur, talih gibi anlamlarını bilmemek, bu manaları yüklememekten kaynaklanıyor imiş.

  tekinsiz; meymenetsiz, duyulduğunda görüldüğünde iyi niyet beslenilmeyen. (şimdi oldu)
  ... bubir
 7. 7.
  tehlikeli, güvenilmez olan.
  ... hasmet ibriktaroglu
 8. 8.
  aşık olduğum yazarın , içinde yine her dafesında en uç hayatları yaşayan karakterlerle sizi tanıştıran, yer yer nefret ettiren yer yer aşık eden, anlaması güç, aynı zamanda sapkınlık ancak bu kadar iyi anlatılabilirdi dedirten kitabıdır.
  ... artemistik
 9. 9.
  chuck palahniuk miydi bunun soyadını tutturamıyorum şimdi google dan bakamam. dövüş kulubüyle tanıştım. ölüm pornosunda pekiştim. gösteri peygamberinde çıldırdım. şimdi kendimi bitirmek için de tekinsiz i aldım henüz yeni başladım bitirince tahlili yaparım. (gerçi bakmayın tahli yaparım dediğime ben şimndi sarhoşum ya bol bol atıyorum. yoksa sikimde değil sizleere tahlil yapmak. zaten harfler ter değiştirmeye başladı. bir kadeh dahaa.
  1 ... abbas dikbasar
 10. 10.
  bir chuck palahniuk kitabıdır.
  aynı zamanda yeni nickimdir.
  bu üç olmuştur. fakat sondur. (olmayabilir)
  ... tekinsiz