bugün

Sosyeti zayıflatmak için seferber olan diyetisyen.Sıra almak için günlerce bekleyen ve hatta asistanlarına razı olanlar bile var.
(bkz: sindirim sorunum var diyene yovita diyorum)
(bkz: terzi kendi söküğünü dikemezmiş) *
dünyanın parasını verip giden patronum, kendine verilen listeyi bütün ofise dağıtıp, hayır duası almıştır. Klasik diyet listelerindeki kibrit kutusu kadar peynir, sosyetik diyetisyenin listesinde zippo çakmak büyüklüğünü alır. Kocaman da bir poposu vardır bu kadının.
kendine hayrı olmayan,olamadığı için de bari başkalarına hayrım dokunsun diyen ünlü umut taciri
şişman olan bi diyetisyen. (bkz: çelişki) (bkz: bu ne perhiz bu ne lahana turşusu)
kelin ilacı olsa kendi başına sürer... *
elit kesim die tabir edilen zengin hatunları ac bırakarak para kazanan eli öpülesi insan.
nişantaşında taylife adında bir spa,detoks merkezi de açmış bulunan paraya para demeyecek olan kişi.ayrıca büyük başarılarına bir örnek olarak sinan engin ve yıldırım demirörenin diyetisyenidir kendisi.bence bundan medet umacağınıza,koşun,yemeyin,gene koşun,mekik çekin,anfetamin falan kullanın vs. * * *
dedikodu yapmak gibi olmasın ama, bugün genç sevgilisiyle * (evlendiler sanırım, hatırlamıyorum) yolda yürürken sarmaş dolaş gördüm.
allah onları birbirlerine bağışlasın. hiç gözümüz yok.
kadının kendine hayrı yok ki siz bunun neyine güvenip o kadar para veriyorsunuz cümlesini bana kurduran şahsiyettir. ramazan için gazeteye yazdığı diyetle de bu kadın ya hiç dayak yememiş ya da hiç oruç tutmamış dedirtmiştir kendisi.
Herkesi kendi gibi kuş kadar yiyor sanan kadın.
Hayır ben onun gibi yesem kuş olur uçardım.
millete onu yeme bunu yeme deyip kendisi 150 kilo çeken diyetisyen. puahuaaha.