bugün

aliye dizisinin doktor kahraman rolündeki oyuncusu.Kalbin Zamanı,Ziyaret ve Gece Yürüyüşünde de oynamıştır.1979 doğumludur.aliye dizisinden dolayı 1979 kez dövülmesi lazımdır. *
Bu yıl 61'nci kez düzenlenen Locarno Film Festivali'nin en iyi erkek oyuncu ödülüne layık görülen Türk aktör.

altın leopar ödülünü almıştır.
ingiliz yönetmen Ben Hoskins'in imzasını taşıyan The Market - A Tale of Trade adlı filmdeki yorumuyla Locarno Film Festivali'nin en iyi erkek oyuncu ödülünü almış oyuncudur.
The market yani pazar adlı filmle antalya altın portakal film festivalinde en iyi erkek oyuncu ödülünü almıştır.
abinin yeteneği ta sıla dizisinden bile anlaşılıyordu, portakalı hayırlı olsun.
2008 altın portakal film festivali en iyi erkek oyuncu ödülünü kucaklamış oyuncu. *
adam gibi adam olduğunu belli etmiş olan altın portakallı oyuncu.
11 e 10 kala filminde oynamış başarılı oyuncu.

tamamen tesadüf eseri izlemiş olduğum filimde saygımı kazanmıştır kendileri. hoş ne kadar umurunda o da ayrı mevzu.
pazar bir ticaret masalı'nda dario moreno eşliğinde içip dans ettiği sahneyle sırıttrıyor insanı.
başarılı vesselam.
kepçe kulaklarını da kafasına yapıştırtmış şimdilerde. bi de saç ektirmiş. estetik kaygıları olan aslan burcu erkeği.
(bkz: otoplasti)
büşra filminde ki "yaman" karakterinde ki hali,tavrı,duruşu ile beni eriten adam.
oyunculuğu iyidir.karizmadır.sakarya fırat dizisinde başrol oyuncusudur.
artık evlidir. mutlu olur inşallah.
edit: biri kötülemiş. böyle güzel bir dilek neden kötülenir anlamadım.
yeni filmi vizyona giriyor,adı da 'son bir dans'
http://www.beyazperde.com...-235895/fragman-19537190/

ben bu güzel adamı artık aldatılan,acı çeken bir adam olarak görmek istemiyorum ya.kıyamammm.
kanal d'de yeni başlayan hayat şarkısı dizisinde maden sahibi bayram'ın büyük oğlu hüseyin rolünü canlandırmaktadır.
7 ağustos doğumlu aslan burcu oyuncu.
ONU, BUNU BiLMEM. OSMAN KANAT DERiM, BAŞKA BiR ŞEY DEMEM.
Gülmesin, sevicem yoksa.

Sevmeyi geçtim aşık da olabilirim.
Gülünce kuşlar uctu sanki..
Bir oyuncudur.
nasıl hala seksiliği yüzünden ölmediğini anlayamadığım oyuncu. adam tepe tırnak cazibe yahu, ayıptır.
Karizma adamdır.
7 Ağustos 1979 istanbul doğumlu oyuncudur.
Son derece osmandır.
Güzel oyuncudur.