bugün

görsel
Sana da dolduram mı?
Bence sözlüğün ağır ablası.

Edit:Saygılar bacım.
Yaşının olgunluğunda, enfes bir kadındır.

Yaşıtları gibi her hıyara tuzluk olup, çingenevari samimiyetsiz laflar yetiştirmeyen bir incidir.

Yaşça çok çok büyük sözlük kadınlarının etrafımda salyalar akitarak kudurduğunu gördükçe bu kadının onlarla akran olmasına şaşırıyorum.

Ayni yaşa gelince aynı kafadan istiyorum tanrım. Not al bunu.
en kaliteli 10 yazar arasındaki yazar ablamızdır. evet.
Bir ses kaydı ile gündemi değiştirmiş yazar..

Haklıdır..
Ups hanım da övüyorum ayağına epey bi gömmüş, kendisi de fark etmiştir gerçi, akıl vermek haddime düşmez ama onun yaşına geldiğimde vs vs diyerek ver elini öpeyim ahahaha demeye getirmiş resmen.

Dostunu düşmanını iyi seçsin. Alem çakal çukal olmuş hep.
https://m.uludagsozluk.com/e/42345864/

Vajinam nerede?

Gün aşırı kabbak gibi camel toe detaylı pijamalarını paylaşan sen değil misin sweet hanım?

"Özel hayatini anlatiyö bla bla"

Ne zaman regl olduğunu, en son ne zaman sevgilinle seviştiğinin çetelesini tutacak kadar entry yazan yine sen değil misin?

Hayır bunları yaptığınız halde şu söylemleriniz irzınıza geçiyor, bir de bunu fark etmemeniz o kadar gülünç ki!

Ben size laf ediyor muyum? Ne yaparsanız yapın, atinızi istediğiniz şekilde koşturun.
Donuzlayıp geçiniz efenim.

Sesini yediğimin hatunu, ne güzel döşemiş size.
adam gibi adam delikanlı kadın yazar.*
Çılgın cuma günü başıma gelen kara sevda.

inşallah harun abi değildir.
(bkz: kara cuma)
tango necla’nın hüsnüsü benim. lütfen aramızdan çekilin ve tango yapmamızı seyredin!

görsel
Tango Necla erkek değilmi?
kerizliktir.
Manavda gibi hissettirir.

görsel
Adam olana lafı yok. Beni açık oylar sağolsun. Aynı kurra askerdik.
uzun zamandır takip ettiğim yazarın nick altı hep aynı kalite de umarım tarzını hiç bozmaz.
nickini kemal sunal filmin den esinlenmiş yazar.
bu soğuk kış günü kedi gibi evde seni uyuklatan kader utansın.
yeni yıl sana, umut, sağlık, huzur, başarı sevdiklerinle uzun bir ömür getirsin.
Çok sıcak kanlı olduğunu düşündüğüm yazar tanesi.tanışalı çok fazla olmadı fakat neden bilmiyorum kendisine kanım anında ısındı.kafa dengi olduğundandır heralde.
Seri artılayarak bana flört etme teklifi sunduğunu düşündüğüm kişidir kendileri. Bana aşık olabilir mi. Olsun çünkü.ewed
Geldi gönlümün sultanı.önce beni açık oyladı.bunun anlamı selam vermektir. Aleyküm selam tango necla hanım.
görsel
görsel
şu an sanki sımsıkı sarılıp saçlarını sevsem geçecek gibi.
belki de bir dondurma tatlıya bağlar her şeyi.
itinayla depresyondan çıkartılır.