bugün

Cemaatin kargosu. Nasıl el konulmadı hayret!
Kayyım atanınca personeli falan değişse de bari hizmet kalitesi az biraz duzelse. En kötü kargo şirketi mi bilmiyorum ama çok kötü olduğu kesin. Sürat kargo ile birşey yollayacagina eşşeğin sırtına yukle yolu da tarif et , eşşek daha hızlı getirir.
2 sokak yakınımda olduğu için tercih ettiğim sürat bıdı bıdısı.

3 gün önce şubeye ulaşan * eve teslim edilmesi gereken kargonuzu teslim edememe sebebini arkadaş adresi bulamamış diye açıklayan çalışanlara sahiptir ayrıca. 2 sokak yakınımda olduğunu söylemiştim değil mi?.. bu ipneler her öğlen bizim sokağa köfte ekmek yemeye geliyorlar...

benim acelem ya da gidip şubeden almaya erinme gibi bir derdim yoktu. gittim aldım. mümkünse siz tercih etmeyin diye yazdım.
internetten bir alışveriş sitesinden ürün aldım. işin kötü yanı alışveriş sitesi, bunlarla çalışıyormuş. siteye adresimi yazmama rağmen bu sikimsonik kargo şirketi kafasına göre adresi atıyor. sonuç çok alakasız bir yere gitmiş kargom. teşekkürler sürat kargo. mecbur kalmadıkça kullanmayın.
türkiyenin en umursamaz, müşteri memnuniyeti sıfır olan kargosu. bulaşmayın, uğraşırsınız.
öğlen iş yeriniz kapalıdır diye gelmedik diyen kargo firması. acelem olmasa beklerdim ayağıma kadar getirmelerini ama söz konusu serinleme olunca gidip aldım. bu arada telefonum var aramayı da mı akıl etmediniz be adamlar.
sürat pişmanlıktır.
Yeryüzünün gelmiş geçmiş en kötü kargo firması.
sürat kargonun uçakları darbeci kalleşleri taşıyormuş.

"fetö ne yeaa" diyen zibidiler bunları görüyor mu?
Evimin 200m ilerisinde olmasına rağmen 3 günde getiremediler... illaki gidip kendim almam gerekiyor gittiğimde de surat asan yüzüne bile bakmayan ağzının içinden konuşan uyuşuk çalışanları görünce anladım neden gelmediğini... Allah bulaştırmasın Mng ve Aras dan şaşmayın yurtiçi mecbursa kullanın ne olursa olsun sürat kullanmayın...
Müşteri memnuniyeti yerine müşteri mağduriyetini kendine ilke edinmiş şubelerinde telefonun başına ne kadar kıt akıllı varsa itinayla toplayıp oturtmayı başarabilmiş saçma sapan, adıyla çelişen işler yapan Allah'ın cezası bir kargo şirketi. Gerçekten çok sinirliyim kargom gelmiş şubede bekletiyorlarmış çay falan ikram ediyorlar galiba.
Bence kargo gibi kargo.. Arayıp evde misiniz diye sormayı ilke edinmiş bir kargo.
fetöcü müdür lölöcü müdür bilmem ama kargoculuğu sik gibi yaptıkları ortada.
ne bir müşteri temsilcisine ne de bir şubeye ulaşılmıyor.
bunlarla çalışan şirketlerin de aklına hayret ediyorum.
Sırat köprüsünü andıran isimdir evet.
Türkiyenin TartışmasıZ en orrospu çocuğu kargo şirketidir.
Sanırım en kalitesiz kargo şirketi. yani bizim burda en kalitesizi diğerlerini bilemiyorum.
ilginç bir şekilde sorun yaşamadığım tek kargo şirketi.
Çok yavaşlar.
sanırım bana mı denk geldi bilmiyorum lakin fatih iskenderpaşa şubeleri ile düzenli olarak 5 aydır gönder al yapıyorum (karşı tarafın mecburiyetinden) ve bu süre içerisinde beni olduğunca memnun etmişlerdir kendileri.
açık ara türkiyenin en kötü kargo şirketi, hatta kargo şirketi bile denemez. şehir içinde adrese 100 metre mesafedeki şubeden bir kargoyu 3-4 günde anca getirirler, kargo takibine bakarsın, sürekli her sabah kuryeye zimmetlerler, ancak kurye kargoyu getirmez. gel de şubeye kendin al mantığında çalışan bir firmadır.
Beyin kondisyon sıfır olan kargo şirketi.
Bir şekilde evinizin önündeki şubeye gelen kargoYa tekrar alakası olmayan bir semte gönderip 3-5 gün sonra tekrar yönlendirme falan yapıyorlar.
aras ile beraber sloganını "paketinizi şehirde bir tur attırmaya ne dersiniz?" şeklinde değiştirmesi gerektiğini düşünüyorum.

yukarıda bir arkadaşın da bahsettiği gibi kargonuz bi ileri bi geri, meridyenler arası dolaşıp duruyor.

online takipten "allaalla sebebi neydi ki" diyerek izlemişliğim çok olmuştur.
dünya üzerindeki en kötü kargo şirketidir. net.
Fetönün elinden aldılar düzelir dedik bu sefer daha beter oldular.

Eskiden geç güç şaşa düşe kırıla devrile bir şeyler teslim ediyorlardı; şimdi direkt yolda kayboluyor kargo.
aile lokantası zihniyetinde çalışan kargo firmasıdır.

kimse iş yapma derdinde değil, kürdanla dişimi karıştırıyım da yıkılsın dünya banane kafasındadır herkes.