bugün

sırf internet'ten kitap siparişi verdiğim ve kitap siparişi verdiğim sitenin ile sürat kargo ile anlaşması sonucu kullandığım kargo canları cehenneme pislik nalet olasıca kargo şirketi, bu kargo şirketi sanki cemaatçi gibi geliyor bana.
kesinlikle uzak durulması gereken kargo şirketi. ''kargom 2 ay sonra gelse de olur'' diyorsanız orası başka.
evlerden ırak kargo.
zile bir kere basarlar, açmadınız mı hemen gidiverirler. neymiş, evde bulamamışlar.
bir kere kullandığım kargo şirketidir. Ondada memnun kaldım.
Ayrıca yukarıdaki entrylerde şakirtkargo ifadesi güldürmüştür.
bayilik istendiğinde

ipotek, finansman senedi, sözleşme ve kefil isteyen kargo şirketidir. Utanmasalar bir de göt isteyecekler...
beni delirten kargo.
her gün gönderi var diye arattırıyorum,her gün gelmiyorlar,net.
isim tercihini çok başarılı bulduğum şirkettir. genelde işim acele olmaz ve kargoları ptt ile gönderirim. Çok çok önemli bir işim vardı ve kargo olabildiğince hızlı gitmeliydi. hiç bir özel kargo şirketinden hizmet satın almamama dolayısıyla hizmet kalitelerini bilmeme rağmen, ismi dolayısıyla aklıma ilk olarak sürat kargo geldi ve parayı onlara bayıldım. Şirket isimlerinin yapılan işin önemli yönlerine vurgu yapmasının kârı. tabi ki ismiyle ve logosuyla bir fedex değil.
Türkiye hollanda maçı için aldığım bileti hala yollamayan kargo şirketi. Amk tüpçüsü başka kargo mu yoktu sürat kargoyla anlaştın.
Asla ama asla bulaşılmaması gereken kargo şirketi. Kötülerin içinde en berbatı. Kargonuz dağıtım şubesine gelir, orada kalır, gönderilmez, kaybolur, geri gider, çağrı merkezleri, ilgili şube cevap vermez. Sakın ha, kendiniz yürüyerek elinizle teslim edin ama bunlara bulaşmayın.
enteresan şekilde salı günü 18.30 sularında küçükyalı ya verilen kargoyu bu sabah buradaki şubeye bırakabilmiş olan kargo şirketidir. bu noktada yurtiçi kargo dan bile hızlı olduklarını söyleyebilirim.

yeni yılın promosyonu herhalde...
sloganını buldum.
aceleniz yoksa; sürat kargo.
sanki kargo değilde moloz taşıyan kamyon gibi bir kargo .

ürün ayrımı yapmıyoruz dedi çalışan eleman sorduğum soruya cevaben ,lan bi baktım benim 20 cm ye 50 cm kutu 40 kilo çuvalın altından çıktı .yamulmuş ezilmiş falan .

neyse uzak durun yani kısacası .

(bkz: yapacağınız işi sikeyim)

not : dizüstü kutularının içini açan , kutusuna da poşete koymadan araçların içinde sürükleye sürükleye getiren kargo firması .

siz bu işi yapmayın , gidin marmaray molozlarını taşıyın .
2003 yılında kim tarafından kurulduğu belli olmayan firma.

ama tabi kuruluş yılı 2003.
Kasetçi hocanın ekiple alakalı olabilir.
bir an önce devlet tarafından el konulması gereken kurum. zira, iddialara göre fethullahçı terör örgütü ile irtibatı varmış. ben demiyorum, iddialar öyle diyor.
mecaz anlam taşıyan kargo şirketidir.
Dünya motosiklet şampiyonu kenan sofuoğlunun reklamında oynadığı kargo şirketi.
"dünya şampiyonuna kargo mu taşıtıcaz" deyip kargo taşıtan şirket.
çarşamba gunu verilen kargonun pazartesi teslim edebiliriz cevabı alınan kargo şirketi dir.
sloganı,

"aceleniz yoksa, sürat kargo" olması gereken kargo şirketidir.
Adresime ulaştırıp resepsiyona teslim ettikleri kargoyu takip linkine "devir kargo" olarak yazıp beni şubeye kadar götürttüren, şubeye geldiğimde "çocuklar bi hata etmiş kusura bakma beyim" çeken kargo firması. daha kullanmam.
paralel bağlantı yollarıyla en hızlı teslimi yapan kargo.
paralel yapının kargo firması.
reklamda gül sokak sayısını öğreten firma.
lanet olası paraleller in firmasıymış .çok kötüler teslimat süreleri müşteri hizmetleri berbat bi firma tercih etmeyin .ben mecburiyetten ettim o ayrı.