bugün

popüler yazarlar ve çetesinin iplemediği yazarlardır. entry ve başlıklarda görmezden gelinirler. biri de benimdir
nasıl ? kim kimi hangi hakla dışlıyor ? kimin başkasına ne üstünlüğü var ?
olmayan yazarlardır.
Çirkin olduğum için benim maalesef.
Sözlükte 150 kişi varken 18 görüntülenen enrtyim vardı benim, bana bundan bahsetmeyin.
hiçbir listede yokum. hüzünçlü.
dışlanma değilde belirli bir ivmesi gücü geçmişi aksiyonu olmayan herkes her şirkette geri planda görülür tutulur zaman geçtikçe tanınır. siz toprağa fidan dikmeden hemen meyve istiyorsunuz öyle bir dünya yok. 7,5 yıl olmuş burada yazıyorum popüler olsamda çetem falanda yok mesaj attığım kimsede yok iyestadan başka anladın mı?
Frank lukas’ın sözlüğe mi yoksa dil ve anlatım öğretmenlerine mi yaptığı belli olmayan feryadı içeren başlıktır.
içlenen yazarlar listesini de yaparsanız beni yazar mısınız?

Teşekkürler..
Dıslanmak mi ? Buradan dışlansak ne olur amk sanki tapınak şövalyesiyiz de aforoz ediliyoruz.
5'li çete iş başında. Ne olurdu şu arkadaş da iki ihale alsaydı.
Whatsapp grubu kurup sözlükte ayaklanma yapın. Kimse sizi ezikleyemez. Sizler belli bir potansiyeli olan insanlarsınız. Kendinizi ezdirmeyin.
Siz de ortama girmeye çalışın. Napak aq.
Bana numaralarını atsınlar grup kuruyoruz.
sınıfın kermes günü ya da doğum günlerinde herkes arkadaşlarıyla pasta yerken en arka veya tam tersi en ön sırada tek başına yemek yiyen ilkokul çocuğu gibidir. sevmek ve başını okşamak gerekir.
yazarlarla ortak bir noktada buluşamıyorsan, kendine özgü bir ifade biçimin yoksa, her şeyden öte üzerinde düşündüğün ve geliştirdiğin bir fikrin yoksa insanlar seni yakalayamaz. din, siyaset, bilim, karı kız, haberler, güncel konular, genel kültür gibi farklı alanlarda kendini gösterirsen yine bu alanlara ilgi gösteren diğer kişilerin dikkatini çekebilirsin. ama bence anonim bir ortamda buna kimsenin ihtiyacı yok. sadece yaz gitsin siktir et çok düşünme manyak olursun. manyak olmaya karar verdiysen o başka. (bkz: manyak olmaya karar verdim)
burada kaç kişi tarafından tanınan birisiyim kaç kişi tarafından sevilen birisiyim hiçbir fikrim yok. beni nasıl tanıdıklarından ya da nasıl gördüklerinden de haberim yok. sadece bildiklerimi ve kendimce doğru bildiklerimi yazıyorum. beğenilerse hoşuma gidiyor eksiledikleri zaman daha da hoşuma gidiyor. çünkü doğru bildiklerim birilerinin zoruna gitmiş diyorum. çok takılmamak lazım böyle şeylere.
umarım onlardan biri de ben olmam.
nickimi görünce beni dışladınız sandım...
bir zamanlar engin astroloji bilgimden dolayı beni astrolog bacı diye içlerine almışlardır. uzun zaman yazmayınca unuttular.

sözlüğü çoook da şaaapmayın... iş yeri veya aile değil sonuçta.
toplamda 13 yıldır bu sözlükteyim. Her zaman gruplaşmalar oldu. Ve bu gruplar sürekli değişti. Hiçbir gruba dahil olmaya niyetim yok. Her zaman dışarıda duracağım.

(bkz: swh)
dışlamak demeyelim, benim değerim bilinmiyor şu mecrada lwwkdbxmdl.
ben direkt dışlanıyorum.

(bkz: ankara beni bul)
benimdir. sözlüğe neşe katıyorum ama bazı yazarlarca kötüleniyorum. bu nasıl iş böyle. *
ibneler benide dışlıyor bu aralar.
Kuşkusuz benim de içinde bulunduğum yazarlardır. Ben gelince kimse bir şey yazmıyor, cevap vermeyin gider der gibi yapıyorlar.