bugün

a gibi ama profilden e.
http://wildfire.gigya.com...knwe%2ajm9mpta%3d&s=1

petra nemcova diye bi çek kızına benziyomuşum haha ne mal bi program lan bu
şu hamile halimle gayet topa benziyorum hatta pilates topuna. bu toplarda ebru şallı sayesinde ünlü oldu *
ne yazık ki teoman derler genelde.
hiçte sevmem.
malesef (bkz: yusuf güney)
yüz tarama şeysi beni emmy rossum'a benzetti ama emin değilim.
(bkz: jake gyllenhall)

yüz tarama benzetti ama bilemedim yani.
bir alex değilim şükürler olsun..
michael pare.
arkadaşlarım 'e' harfine çok benzediğimi söylerler.
(bkz: ünlü harfler)
cemal hünal.
johnny depp, kurt cobain, ashley tisdale, jay hernandez, monica belluci, heath ledger filan.
(bkz: beren saat)not:göz renklerimiz benziyormuş.*
aras bulut ( öyle bir geçer zamanki mete ). bir ben kendimi ona benzetemedim oda ayrı bir mevzu..
(bkz: candan erçetin)
(bkz: hürrem)
(bkz: gabriella fox)
cansu dere derler ama sıla dizisindeki haline, saçları dalgalı falandı ya işte o.
(bkz: mustafa ceceli)

valla 2 kez söylediler bende anlamadım. tek eksiğim sakal galiba.
Fatma Girik'e benzetirler hep, gözlerden dolayı.
ne açıdan benzediği de önemlidir.

tipten Steven Gerrard olduk, john travolta olduk, sesten mick jagger * olduk...
(bkz: elijah wood) (bkz: andy whitfield) (bkz: orlando bloom) (bkz: ricky martin) (bkz: brad pitt) ve daha fazlasına benziyorum. bilmiyorum belki de onlar bana benziyordur.
Dersanedeki tatlı mı tatlı, şirin mi şirin, güzel mi güzel türkçe hocamız beni brad pit'e benzetirdi. Nuri alçoya benzediğimi söyleyenlerde var tabi.

edit: ama neden vuruyorsunuz (bkz: vurmayın abiler). Ben yanlız ve yanlızca doğruları söyledim benzerliğim yüzünden neden bana kızılıyor.*
simas jasaitise benzeten salaklar çıktı tek tük hayatımda halbuse saç şeklimiz daha doğrusu saçlarımızın şekilsiz olması dışında bence pek benzemiyoruz.başka da kimse şuna benziyorsun demedi.zaten jasaitise de 2 arkadaşım benzetti sadece.
hepimiz kıvanç'ız hepimiz kenan'ız,hepimiz brad'iz,hepimiz angelina'yız... kimse demiyor ki ben sabri'nin çakmasıyım,ibrahim üzülmez benim kopyam,profilden bakınca bülent ersoy'un yandan yemişiyim diye..? ne lan bu narsistlik, ari ırktan falan mı geliyor yedi ceddiniz?
(bkz: christian bale)
güncel Önemli Başlıklar