1. 1.
  hülya avşar sayesinde türk tacizine uğratıp evine öyle yolladığımız latin amerikalı sanatçı.
  5 ... sıçtırtma lamasına
 2. 2.
  ben kosta rika turk cumhuriyeti başlığına ''hepimiz ricky martin'iz'' yazınca ''o porto riko'lu'' diye 287 tane özel mesaj alınca çok sevildiğini anladığım şarkıcı.
  6 -1 ... pulp fiction
 3. 3.
  victoria's secret fashion show 'da sahne almıştır kendisi. ricky martin drop it on me 'yi söylerken podyuma ters istikametten debi nova 'nın girmesi ve beraber düet yapmaları, hatta ileri gidip debi 'nin ricky 'e sürtünmesi.. çok feci çok.. sahnedeki debi nova'nın çekiciliği victoria's secret mankenlerine kapak olmuştur..

  (bkz: aman diyim yiğitler)
  (bkz: kaçırmayın izleyin)
  2 ... roy mustang
 4. 4.
  son zamanlarda önceden sahip olduğu bebeksi yüze, 1 - 2 kirli sakal kırıntısı ekleyerek daha erkeksi görünmeye çalışan şarkıcı.
  -2 ... asiti kaçmış kola
 5. 5.
  yüksek dozda kokoin aldığı için hayata veda eden ünlü sanatçı.
  (#596562)
  -4 ... haznedaroğlu
 6. 6.
  ölmemiş olan sarkıcıdır.
  1 ... dave mustaine
 7. 7.
  öldü denilen ama sonradan ölmediği ortaya çıkan özetle an itibarıyla ölmemiş ya da ölmüş de haberi bizden saklanıyor olan şarkıcı.
  (bkz: ölmek ya da ölmemek işte tüm mesele bu)
  1 ... yasak merve
 8. 8.
  şu ana kadar daha bir tek kadınla bile görüntülenmeyerek hakkındaki gay* söylentilerini kuvvetlendiren, kıskandırıcı bir yakışıklılığa sahip latin.

  gerçek adı ricardo martinez'dir. bu isimde yaklaşık 4-5 milyon hispanic olduğu için yapımcılar ismini değiştirmiştir.
  sahip olduğu ünü la vida loca, maria, boom boom, şarkılarına bağlıdır ama ben en çok she is all i ve ever had şarkısını severim.
  ... meureate
 9. 9.
  birara bunun şarkılarını ezberlerdik, özellikle dünya kupası için olanı, kızlara hava atmak için tabi*, bir şey değişmedi o ayrı. ispanyolcasını bile hafızamıza yazdık ama değişen bir şey olmadı, 'un do tre'yi öğrenmiş olduk sadece. o da sarpa sardı biz de. yalanmışsın be ricky.
  1 ... don kişot
 10. 10.
  miami kıyı şeridinde bir malikhanede yaşayan ve sürekli evsiz çocuklara yardıma koşan potekizli popstar.
  ... karpuzkabugu