bugün

Spartacus dizisinin spartacusu. Amerikalı model.
mükemmel bir ilk sezonun ardından, kendisini 2. sezonda tekrar görmek bu spartacus sevenlerin tek dileği olsa gerek. bir an önce iyileşip, tüm ihtişamıyla döner umarım aramıza...
o kadar cıbıl cıl gezip, kendisine bakmadığı, bir bölüm için heryerini boyattığı için hastalanan aktör/model.

(bkz: gabriel)
(bkz: #9423915)
Spartacus'ün sezon finalinde tüm gladyatörler Romaya giderken kendisi ekrana yine bakışlarıyla ''Hadi abi ben burdan hastaneye'' diyen aktör...

Diziyi bakışlarıyla bambaşka bir yere götürmüştür... spartacus'te olmaz belki ama onu yeniden görmeyi diliyoruz...

(bkz: Dön Bebeğim)
spartacus rolünü resmen yaşıyor ve çok gerçekçi oynuyor fakat kanser olduğundan dolayı diziden ayrılarak bizleri üzmüştür.
hastalığıyla sevenlerini oldukça üzmüş, çekici amerikalı oyuncu.
dizilerdeki erkeklerin hepsine oha çok taş diyen kızlar bir bu adama baksınlarda görsünler neymiş ne değilmiş.
bir amy winehouse bir de andy whitfield. ikisine de üzülüyorum. biri hasta öteki uyuşturucu bağımlısı.ikisi de bir an önce iyileşirler inşallah diyorum. tanımadığın birini sevmek çok ilginç bir duygu.
galler asıllıdır, amerikan falan değildir. dolayısıyla her aklı başında galli gibi cardiff city taraftarıdır. o yüzden aslandır.

başlığı sol freyme gelmiş. görünce bir sevindim, hakkında bu kadar entry girilince öldü zannedip üzüldüm. ağzımda bir kürdan vardı. entry girmek için onu çıkarayım dedim. baktım kan olmuş hep kürdan. i am spartacus deyip yine sapladım dişime.

özledik beybi.
ister galli, ister yeni zelandalı, ister amerikalı olsun bildiğin taş gibi heriftir bu. Wikipedia'da "Galler doğumlu Avusturalyalı model ve oyuncu" yazıyor mesela. Ama kim umursar ki taş diyorum taş. spartacus'ü ağzımızın suyu aka aka izleme sebebimizdir. iyileşsin ki gözümüz gönlümüz açılsındır. "ay eem sıpaataküaas" diye bağırsın ki biz de titreyerek.. ehm neyse.

ekleme: huzur içinde uyusun.
yakışıklı aktör mü diyeyim model mi diyeyim hangisindense artık. ama gözleri çok güzel. oynadığı diziyi de izlemem fakat arkadaşlarım sıpaatakööas diyip duruyor, tekrar oynamaya başladığında övülen diziyi izlerim belki.
kanser nedeni ile dizi de de gittikçe kaslarının eridiğini gördüğümüz başarılı spartacus modeli, geçmiş olsun diyelim.
spartacus'un 2.sezonunda oynamayacak gibi dedikodular dolaşmaktadır.
yeniden nükseden kanser nedeniyle diziden ayrılan aktör. iyileşse de dönse tekrar. gayet başarılıydı.
(bkz: erkek dediğin)
andy whitfield sen ne yakışıklı sen ne seksi ne ne ne neyse boşver...
hayatı için savaşıyor.

http://www.news.com.au/en...ory-e6frfmqr-122597680125
sol framede adını görünce öldü falan sandım. allahım sen koru.
spartacus blood and sand dizisini izlenilesi kılan model.kanserle savaşıyor, ölmemesi en büyük dileğimizdir.onsuz spartacus, buruk bir spartacustur.
tüm zamanların en çok izlenen dizisi olarak değerlendirilen spartacus blood and sand'ın baş aktörü internette dolaşan haberlere göre hastalığı geçen seferkine göre çok daha ağır ve tedavisi bir okadar zor oluyormuş.
kendisi için spartacus'e devam etmese de olur yeter ki bu kadar genç yaşta ölmesin dediğim şahıs.
yeter artık.iyileşsindir ve spartacus'e geri dönsündür, dualarımız onunladır.

andy, iyileş lan artık.dua ediyorum, edicem lan senin için.iyileş artık, dön geri.
spartacus's dönmeyeceği açıklanmış aktördür. yeni spartacus için Liam McIntyre adı geçiyordu bir aralar.
amerikalı aktör değil arkadaşlar avusturalyalıdır andy whitfield.