bugün

Ne anlatıcam işte süper eğitimli, üst düzey bir pozisyonu olan, istanbul un en güzel yerinde yaşayan, rafine zevkleri olan, şarabı-viskiyi tadından seçebilen, yakışıklı denen, sporcu bir adamım.

Bir şey yok yani özetle bende.
Deliyim.
Aşırı sakinlikle sinir krizi geçirme arasında gidip gelen bir ruh halim var. Genelde kimseye sataşmam, sataştığım zaman da karşıdakini üzene kadar uğraşırım. insanların hepsiyle selamlaşırım,muhabbet ederim ama çok az insana güvenirim.
Diğer konuları bilmem da popon pek de güzel sayılmaz be cumshot.*

Hayalperest, kötümser, üşengeç, bazen çok zeki bazen çok aptal, zamanı pek iyi kullanamayan, önemli işleri son güne bırakan ve bir türlü bu huyundan vazgeçemeyen, evlenme niyeti olmayan, çiböreği aşırı derecede seven, psikoloji ve sosyolojiye ilgisi olan, Survivor tarzı yarışmalardan ve yaz dizilerinden oldukça nefret eden biri.
inişli çıkışlı bir hayat.
Tertemiz bir kalp.
Güzel bir ruh.
Güzel bir popo.
Bir insanım.
Bence bu fazlasıyla yeter.

Hem insan kendisini gelen geçene anlatır mı, aa...
Ateist olmaya meyilli taze Deist. Sağlık sorunları yaşıyor. Duygusal bir adam. Sanata ve edebiyata aşık.

Şu an Semerkant okuyor, ondan önce böyle buyurdu Zerdüşt okumuştu, ondan önce de bulantı okumuştu. Son zamanlarda Krzysztof Kieślowski filmleri dikkatini çekiyor. Antik kentleri, müzeleri ve tarihi yerleri gezmeyi seviyor.

Farklılıkları zenginlik olur görüyor. Büyük aşkından yeni ayrıldı. istanbul'daki işinden de ayrıldı ama hayatını idame ettirebiliyor. Her şeye rağmen umutlu.

iri yarı, teni plaj sandalyesinde oturmaktan yanmış, çirkin, 33 yaşında bir adam.

Kısa süreliğine doğup büyüdüğü istanbul'a dönmüştü. Birkaç güne bir Kuzey Ege ilçesine yerleşecek.

Not: Kuzey Ege'ye yerleşmekten vazgeçti.
True şarkı, ben türkü gibi adamım.

Bülbülüm altın kafeste,
Öter aheste aheste,
Ötme bülbül yarim hasta,
Ah neyleyim şu gönlümü,
Hasret kaldım sevdiğime.

(Karım ve çocuklar melmekette de abiler, idare edin! Özledim, hüzünlendim.)
Pis sakallı, donuk bakışlı
iklimi az ılıman, çoğu yağışlı
Yaşar fâni yazlı kışlı.
Düz, kimseye zararı olmayan mümkünse yararı olan bir insan olmaya çalışıyorum.
kumarım yoktur, kavga etmem
her gece barlara gitmem
ne bileyim ben
insan olmak yetmez, yetmiyor zaten
süpermen, süpermen olmak lazım bazen.
Hayatım boyunca hep dikkatli, hep olgun biri olmak zorunda kaldım. Babamı 12 yaşımdayken kaybettim. Onunla ilgili hafızamda en taze kalan şey bana verdirdiği söz. "büyüdüğünde herkes sana x hanım diyecek kızım." derdi hep. Ardından da onaylamam için gözlerime bakıp gülümserdi. Ben o sözün peşinden gittim hep. Hala da gidiyorum. Ama bazen kendimi pes edişin kıyısında dolanırken buluyorum artık. Bu ülkede eskisi gibi şevkle sarılamıyorum hayata. Hayal kuramıyor, plan yapamıyorum. Bazen tükenmiş gibi hissediyorum. Bu ülkede artık ben dahil hiçkimse insan yerine bile konmuyor çünkü. Babama layık bir evlat olabilmek bu ülkede, bu şartlarda mümkün değil. Çok uzaklara kaçmak, çalışmaya değer bilen insanların yanında devam etmek istiyorum.

Bir de hayatıma patadanak dahil olup, tarafımdan bir anda deli gibi sevilmeyi uman erkekler var tabii. Havadan sudan konuştuğum biriyle bile olay nereden geliyorsa bir şekilde sevgililiğe geliyor. En iddialı konuşanlar bile benle birlikte en az iki kızı idare edebiliyor. Hepsi güven duygumun köküne kibrit suyu dökmeye and içmiş gibi. Uzaklara gitmeye param yok, sevgi açlığından gözü kararmış halde beni bir kurtuluş olarak gören erkeklere gönlüm yok. Sıkıştım kaldım sanki bir fanusun içine.
Sürekli kendimi yeniden keşfediyorum, nasıl anlatayım arkadaş..
Öncelikle selamun aleyküm arkadaşlar ben dj schwarz und weisse burası istanbul.
Nispetten ketum ve sessiz birisiyim ben .
Doğumundan bu yana hayatta hep bir mücadele içinde oldum elimden gelenin fazlasını gösterdim gostermeye çabaladım hiç vazgecmedim. Hiçbir şey kolayca gerçekleşmedi hayatimda sevdiğim insanları elde tutmak içinde, iş hayatımda da, okul hayatımda da. Ne kadar üzülsem de yipransam da hiç bir zaman korkaklık yapıp birilerinden vazgecmedim gitmedim asla. Sevdiğimin yanında oldum her ne kadar ruh halim iyi olmamasına rağmen. Ama hayatımda asla korkaklık edip gitmedim daima savaştım vazgecmedim. Ama bu bütün yaşadıklarıma rağmen böyle bir kelime ile yaftalanmak ağrıma gidiyor. Haftalardır dönmeni beklesemde yazdığın can acıtıcı yazılara rağmen bekledim seni ama beni, duygularımı hayallerimizi bilmene rağmen bana hala böyle davraniyor olman yıpratıyor beni dayanamıyorum. Tamam anladım artık biz yokuz ve benden nefret ediyorsun canın sağolsun. Allahtan tek dileğim mutlu olman z.
Boş işler müdürlüğü pozisyonu 5.dereceden amir.işim; zaman öldürmeye çalışmak ve başkalarının zaman öldürmesine yardımcılık etmek. Allahın izniyle bu sene ilçe boş işler dağiresi Çok boş işler sekreterliğine yardımcı olarak boş beleş atama bekliyorum.
14 gün sonra, yolun yarısını geride bırakacak yazar kişisi...bir ara evliydi artık değil...altı yıldır kız babası...depresyonla yakın arkadaş, sürekli birbirlerine girip duruyorlar.
kira, elektrik, su, aidat, faturalar filan ödeyebiliyor çok şükür 3-5 kazanıyor, geçiniyor...
öyle sap gibi yaşıyor işte * cuma-cumartesi bazen gece hayatına takılıyor ama genelde evde....haaaa unutmadan 3. sefer sigarayı bırakmak için uğraşıyor ( bu sefer olacak la )
21 sene 3.000 tl maaş alabilecek bir işte çalışabilmek için 5 para etmeyen öğretmenleri çekip, geri kalan yıllara ise 3.000 tl maaşlı işi kaybetmeyeyim diye 5 para etmeyen amirleri çeken biriyim.

Salağım ben salak.
Açılmaya uğraşılmış fakat becerilememiş kapalı bir kutucuk.
Uzun boylu ve zayıf.Esmerimsi.

içine kapanık, sessiz, ketum, meraklı, saf.
Dengesiz ve Adil. Cunku terazi olmak bunu gerektirir.
cöp gibi bi oğlan ipince hayırsızın biriydi fikrimce.
insanlara inancsizligi onu tanridan uzaklastirdi.
çok uzun bir entryle kendimi anlatıp " zik gibi adam mışım amk" diyip silebiliyorum örneğin.