bugün

izmir'in göbeğinde 10 kbps hız veren internet hizmeti sağlayıcı.
ensarcell'in internet sağlayıcısıdır uzak durun derim. Zaten hizmeti de leşin leşi.

görsel
https://www.google.com/ur...Vaw2VyDanTnbUEctTFVTkVw7K
musluğu açık unutan internet servis sağlayıcısı.

25 mbps kullanmama rağmen sabahtan beri yaptığım hız testlerinde beni şaşırtarak 40 mbps lere varan sonuçlar göstermiştir.
irc serverleri arasında en fazla dostlukların kurulduğu bir dönemin en büyük en görkemli server sunucusu.
diğer firmayla taahütüm dolunca aldığım internet sağlayıcısı. sağolsunlar şuana kadar hiç sorun yaşatmadılar ilk 3 ayda ücretsiz kullandım.
harbiden de ışık hızında olduğunu tarafıma gösterip an itibari ile beni mest etmişlerdir. daha dün aradım 24 saat dolmadan gelip kurulumu yapıp bağladılar. valla helal olsun. 2 gb da her ay cebime internet gelecek artık. onun da isme değil koda bağlı olduğunu söylediler. ben kullanmadığımda kodu arkadaşıma falan vericem artık.
Hayatımda hiç müşterisi olmadığım halde dün değerli müşterimiz diye mezaj atıp güvenli internet günümü kutlayan firma.
Taahhüt ettiği hızı vermeyen dolandırıcı firma.
habersiz 52 tllik faturayı 174 tlye çıkarmış bir internet sağlayıcısıdır. hayır kadrdeşim, sözleşme bitişi de değil, sınırsız internet zammıymış. bunları gördüğünüz yerde benim adıma lütfen okşayınız.
Hizmeti iptal ettirirken, cihazları teslim etmeme rağmen, etmediğim için fatura yansıtan kuruluş.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.