bugün

ulu önder, hz. recep tayyip erdoğan'ın en sevdiği oyundur.

favori karekteri için el fuerte diyolar. maskesi baş örtüsü gibin heral ondan.

görsel
ufakken bir türlü telafuz edemediğim "atari" oyunu.

(bkz: sikrikfiter)

(bkz: skiritfigter)

(bkz: okunduğu gibi okuyunuz)
adduuuu küttt addduuu addduuu küütt. K. O
çocukluğumun oyunu. ne oynardık be.
az önce izlediğim japon yapımı bir filmi de olan oyun. film kötüydü ne yalan sölim, 90'larda çekilmiş olan van damme'lı bi film vardı onun eline su bile dökemez bak bu kadar net söylüyorum.

gücün aydınlık karanlık tarafı triplerine girmişler ama sıkıcı bi iş çıkmış. ee döğüşçü usta oldun sonra? yani biraz yavan bi hikaye ama 90'lardaki film öyle miydi. eğlenceli bi tarafı vardı ateri oyunu gibi. yorumum budur.
Şu sıralar sürekli stres attığım eski oyun. Maki favorimdir!
Liseliler bilmez jetonlu atari oyunu adamim ryudur.
2016 mart'ına doğru pc ve playstation 4'e özel olarak çıkacak capcom'un oyunu street fighter v'da ken'i tamamıyla değiştirmişlerdir. iyi de olmuştur. eskiden ryu'nun renk varyasyonuydu adam resmen. podyum gibi oluyordu ikisini kapıştırınca. şimdi böyle bir yanarlı dönerli hal almıştır. hafif travesti bir tipe sahip olsa da yine de kırmızı pantalonuyla ateş ediyor adeta. ateş saçmaktadır.

eskiy'ken: görsel
yeniy'ken: görsel

https://www.youtube.com/watch?v=8lwOe5y8gIk +uludağ sözlük video ya eklensin

ah ulan ah atari salonunun delikanlı adamının girdiği hallere bak.
street fighter 1i bugün bile aklıma geldikçe oynarım.
evet 1987 doğumluyum ama bu efsane oyunu severim.

şimdiki veletler köy kurtarsın,canterda yok terörist yok polis olsun ...
street fighter II'den sonra çıkan tüm versiyonların, II'deki tadı vermediği efsane oyundur. evime almak istiyorum. büyük atarilerden, gençliğimizi yaşadığımız... ama oyun street fighter II olacak. turbo, ot bok değil. sahibi olan veya tanıdığı olan varsa özel mesaj atabilir. detayları konuşuruz.
Popüler bir dövüş oyunu serisi olan fakat ex serisi harici diğer oyunlarını beğenmediğim seridir. Çok fazla vakit harmaıyorum dövüş oyunlarına heralde o yüzden
Ataride az zamanımızı çalmadı.
Gecemiyosan geceyimmi abiler filan
En az 30 tane atarinin kırılmasına sebep olan oyunumdur. Bomba atmak yok demedim mi lan!
ilk sevgilim chun-li idi misal benim.
Aklıma hep blanka geliyor. Biraz gülelim.

http://www.youtube.com/watch?v=r3Jb4UJ_1SU
dizisi çekilen oyun serisi. street fighter 2 oyunu esas alınacakmış ve ryu, ken, guile ve chun-li karakterleri ön planda olacakmış. m.bison da kötü adam tabi. heyecan yapmadım değil.
olağan üstü!

bu guile bölümünün teması internette guile theme goes with everything sloganıyla çok popüler ve işte efsane bir

gitar solosu cover'ı daha yapılmış bu temanın ama korkunç güzel muazzam güzel

https://youtu.be/FgBl7I6bIV8?t=1m20s
atari'de en çok oynadığım oyunlardan biri.
Bazı yazarların her daim mortal kombat’tan daha çok sevdiği oyundur. Bazı yazarlar Hala daha oynamaktadır.
E Honda akıllara gelir.
atari salonu kokusu.. mis gibi kokardı içerisi. yandaki dondurmacının külah kokusu imiş meğer. yıllar sonra anladım.
Yenilmek isteyen varsa oynayabiliriz.
görsel
tam cevirisi sokak dovuscusu olan turkcedeki karsiligi serseri, hayta,ipsiz sapsiz adamlar gelgelelim kapitalizm bize bunlari sempatik gostermistir.
Bir mortal kombat değildir olamayacaktır.