bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    kadinlarin mikcem simdi bitarafını demelerine neden olmus alet.

(bkz: dildo)
    (bkz: belden bağlamalı)
    12 ... adini unutan adam
  2. 2.
    doğrusu için bir bakınız verelim de tam olsun, evet efenim (bkz: strap-on)
    10 ... fena halde leman
  3. 2.
    şu sıralar amerika ve diğer dış ülkelerde oldukça çok satılan ve özellikle de kadınların tercih ettiği alettir. zaten bu aleti kadınlardan başka alan da yoktur.
    3 ... blackhawk
  4. 3.
    Çağın icadıdır.
    1 -1 ... turgut ozben
  5. 4.
    türkiye'de birçok kişinin bihaber olduğu; erkek için acı, kadın için gurur kaynağı olan alet.
    2 ... kucuk pipili
  6. 5.
    kadınların "sikerim seni" tehdidini gerçekleştiren alet. *
    7 ... ragnarok
  7. 6.
    An itibariyle arşivimde bulunan 163 filme konu olmuş mucize alettir.
    1 -7 ... pandik
  8. 7.
    bunu beline takıp adam siken kadında var. kadın siken kadında var.

ben gördüm. kategori sm de.

sinirlenip straponunu kendine saplayan manyakları bile gördüm.

belden bağlamalı protez sik işte kısacası.

kudurmuş divane olmuşlar içindir.
    2 -1 ... rizla
  9. 8.
    süper bir icat. bir de kullanan işini bilen bir kadınsa, yeme de yanında yat.
    2 ... nefretcil
  10. 9.
    korkutan alet. ulan ben bu nanenin ülkemizde pek olmadığını düşünüyodum da bildiğim türk kızımız sikici olmuş. * bayağı bayağı erkek erkadaşını beceren var. *

kızım manyak mısınız siz? ulan ben de diyodum bu kızlar niye sürekli erkek poposu beğeniyolar. sürekli bi erkek poposuna iltifat, bir övgü. hülya avşar bile belki de bu yüzden ricky martin'e pandik attı.

ulan şimdi işin garibi şu; biz kıza neler neler yapacaz. eee canı da acıyacak tabi biraz. kalkıp birden '' ben de yapcam acıyı görürsün sen '' derse ne bok yicez. * hayır desek o kıza bi daha bok dokunabiliriz. evet desek...

en iyisi bayağı sarhoş olup sonra aşkım yap demeli. diğer gün hatırlanmaz nasıl olsa. *
    6 -3 ... mat1ben0