bugün

Bi sozluk yazari da giyip atmıyor yazıklar olsun.
Kadınların kullandığı hafif sivri burunlu ve topuklu, oldukça rahatsız eden bir ayakkabı modelidir.
Giyen kadınsa sorun olmayan ayakkabı.
Hmm Demek böyle bir şeymiş.

Bizim buralarda bunun kaldırabileceği incelikte bir hanım yok.
kadın ayakkabı modeli. yakışana yakışıyor, anında havasını değiştiriyor.
+8i 53 ap bir dagger.
lycan ve türünden çıkabilir, 30-35 levele kadar idare eder.
mykoların vazgeçilmezidir.
10cm topuğu olanları dehşet verici derecede güzel olan ayakkabı.

Hevesimi alayım diye 5 cm topuklu olanından giyeyim bari dediğim ama babaanne ayakkabısına benzediği için vazgeçtim ayakkabı modeli.
görsel
görsel
Kesinlikle çirkin ayakkabı değildir. Kalitelisi aklını alır. (bkz: Christian louboutin)
Ayaklarınızı seviyorsanız çok fazla kullanmamanız gereken ayakkabı tipidir. Günlük hayatta kullanmak ayaklarınızın şeklini bozabilir. Yüksek topuk bedenin ağırlığını topuktan alıp,ayak uçlarına vermektedir, ve orada bulunan eklemlerin zamanla deforme olmasına yol açabilir.
Yürümesi en zor ayakkabı modelidir.
Ama ismi var işte plaza kadinlarina yakışıyor.
Giyipte çıplak ayakla eve dönmüşlüğüm vardır.
T: verdiği estetik zevk ve acı doğru orantılı kadın ayakkabısı.
En nefret etdigim topuklu ayakkabilardan. Bi kere cok rahatsiz. Tamam topuklu ayakkabilar zaten rahatsiz ama bu daha fazla incitiyor hem topugu hem parmaklari. Bide kac yildir moda inmiyor vitrinlerden.. modasi bitsede kurtulsak.
en şık ayakkabı türü.
kotusu berbattir, iyisi de imami dinden cikartir (sexy).
olum bu erkek cinsi lanetli, veya bizim kullandığımız eşyaların isimlerini feminist kadinlar koyuyor amk ben başka bir açıklama bulamıyorum.

bak bu da ayakkabi mesela, stiletto ne kadar estetik değil mi, öyle bir eşya ki amk sadece isminin güzelliği bile giyene seviye atlatiyor, babet öyle değil mesela bak babet giyen güzel kiz vs stiletto giyen cirkin kiz olsa cirkin kiz alir versusu, oyle bi etki yaratiyor.

neyse konudan saptik, kadinlarin itemlerinin isimleri ne güzel bak, gel bize bak amk kundura, kundura ne anani avradini sikeyim ya, kim koyduysa bu ismi dilinin olmayan kemiğini sikeyim cok net.
Kendimi 12 cm stiletto ile hayal etmeye çalışıyorum.

(bkz: edemedi)

Bir de arkadaşlar 12 cm stiletto giyersek boyumuza fark kaç cm yansır? Bunu bilen birisi aydınlatırsa ben de diğerleri ile paylaşırım.
Worm'den çıkan +8 dagger item.
Zarif ve zayıf ayaklara yakışan ayakkabı.
Tombik ayaklarda çok çirkin duruyor gerçekten.
kadınların kendileri için yarattıkları işkence yöntemi.
Ayağın içinde çubuk gibi dimdik durduğu ayakkabı türü platform öyle değil altı platform yerle temas etmediği için ayak içinde dik durmuyor bunun gibi.
aklıma sadece ivana serti getiren ayakkabı. zidileddo cağnım.
En şık ve geniş kullanımlı kadın ayakkabısı.
Taraklı ve tombiş ayaklılar giymese iyi olur sanki.
Ben giyince penguen gibi paytak paytak yürüyorum elin kızı maşallah kuğu gibi süzüle süzüle yürüyor. Yürümesi zor bir ayakkabı.
görsel
Özellikle çalışan kadının olmazsa olmazı, zarif ayakkabı.
Nerdeyse her konsepte uyan, geniş bir kullanım alanına sahip ayakkabıdır kendileri.
Hastasıyız!