bugün

entry'ler (1358)

kızlarda aranılan özellikler

Büyük meme, uzun boy, ince bel.

bir kadının sevişmek istediği nasıl anlaşılır

Yakınına sokulmaya çalışıyorsa. Üff

kablosuz kulaklıklar

Airpods ikinci nesil kulaklığın bir tanesinin bağlantısı yolda yürürken kopuyor nedenini bilen var mı gençler. Şarjı uzun gidenleri iyidir.

kablosuz kulaklıklar

Airpods ikinci nesil kulaklığın bir tanesinin bağlantısı yolda yürürken kopuyor nedenini bilen var mı gençler. Şarjı uzun gidenleri iyidir.

konut metrekare fiyatının yüzde 153 artması

Geçen ay 405.000 ilanda gördüğüm ev şuan 600.000 de çok üzücü çok ev alamıyorum bu sebeple.

sözlük yazarlarının itirafları

2014 ya da daha öncesinde üye oldum çok insanla tanıştım o zamanlar şuan hiç biri ile görüşmüyorum haber bile alamıyorum zamanında burası da en çok entry alan başlıktı sözlük ölmüş.

harezmi 0 sayısını nasıl bulmuştur

Cebimde kaç akçe var diyerek elini cebine atmış sonuç 0.

arabaya parası yetmeyip oyuncu direksiyonuz almak

Merhaba,

2015'ten beri çalışmaktayım 2017 de terfi aldım dedim ki bir araba alayım baktım araba fiyatları yüksek, biriktiriyim bari dedim ben biriktirdikçe araba piyasası da yükseldiği için alamadım dün euro truck simulatör 2 aldım bildiğiniz gibi bilgisayar klavyesinde w a s d tuşları ile oynanıyor sonra dedim ki zevkliymiş direksiyon alayım daha iyi olur derken birden beynimde ışık çaktı lan araba alamıyon oyununu oynuyon onda da direksiyon alacan o da pahalı sonra kendime üzüldüm burkuldum.

bir sözlük kızına ilk mesajda ne yazılır

entrysi üzerinden tartışma başlat aksini söyle bene öyle yapıyorum kızlar da kendi fikrini savunuyor derken hoppp tanışıyorsunuz.

2014 ya da daha öncesinde üye oldum çok insanla tanıştım o zamanlar şuan hiç biri ile görüşmüyorum haber bile alamıyorum zamanında burası da en çok entry alan başlıktı sözlük ölmüş.

sözlük yazarlarının saçları

YOK Ki. kel olanlar üzgün.

nükleer santral soğutma kulesi

Arkadaşlar pubg de ve gerçek hayatta nükleer santral soğutma kulesinin altı herhangi bir yere bağlı değil ve yürüyerek giriliyor zemin de çimen aklım almıyor aydınlatın lütfen.

30 yaşına geldim daha bi birikimim yok çok garip. Millet ev araba sahibi olmuş oluyor bu yaşlarda.

ali erbaş

Şimdiki neslin islamdan uzaklaşma sebeplerinden biri.

ayakları güzel olan kadın

bakılır, izlenir bide masaj yapcan aga masaj yağı ile kurumasın.

the gentlemen

Mükemmellll film allahım mathew abi bildiğin alfa olmuş bayıldığım film dikkatle izleyin lütfen. en güzel sahne de rus gence anomaly demesi bu arada.

migros taki içki reyonunu devirmek

Yanlışlıkla yaparsanız parasını almıyorlar. Benden size içinizi rahatlatacak bilgi.

kadınların geri zekalı olduğu gerçeği

Örnek üzerinden gitmek istiyorum.

Ben bir süpermarkette çalışıyorum yönetici olarak 2 gün önce gelen sevkiyatta 1 koli yumurta kırık gelmiş. Ben yumurtayı kafama göre iade edemiyorum. O bölüme bakan kategori sorumlusuna haber vermek zorundayım. Ben de mail attım kadına böyle böyle ürün kırık geldi diye. Cvp atmış kırık ürünlerin fotoğrafını atmanız gerekmektedir diye. Şimdi bi insan kırık yumurtanın nesini görmek ister hadi diyelim inanmıyorsun kırık olduğuna kardeşim aklım yok mu kırık olmasa bile geri göndermek için kırarım o yumurtayı zaten nesini merak ediyorsun kırık işte parça pinçik olmuş.

Bu örnek üzerinden kadınların beynini anlayabilirsiniz.

3 şubat 2020 idlib de 4 şehit

tayyip erdoğanın ukraynaya gitmesi üzerine rusların verdiği göz dağı olarak düşünün. neden ukraynaya kimse gitmezken bizim cumhurbaşkanımız gidiyor.

aslı bekiroğlu

Arkadaşlar link paylaşır mısınız rica ediyorum. Şimdiden teşekkürler.