1. 1.
  amerikalı aktör
  aiki do dövüş ustası.
  filmlerinde figüranları gerçekten dövüyormuş diyorlar. hastasıyım.
  5 ... aabi
 2. 2.
  (bkz: aikido)
  2 ... andromedian
 3. 3.
  çok sade dövüşen, karşısındaki çete üyelerinin biryerlerini kırarak tekrar yerden kalkmalarına olanak vermeyen başarılı bir aktör.
  1 ... martyns
 4. 4.
  öğrendiği Aikido Tekniklerinin işe yararlılığını test etmek için gençliğinde bir grup liman işçisini dövmüş, orta yaşın idolü, b sınıfı hollywood starı. Oyunculuk sıfırdır, filmlerinde kendini canlandırırmasına rağmen rolü karizmasıyla kotarır.
  1 -1 ... sseyyah
 5. 5.
  Eski bir CIA ajanı.
  1 ... th0r
 6. 6.
  ilk filmi above the law dır. ünlü kasap sahneside bu filmde geçmektedir. satırla saldıran rakibinin elini duvara aynı satırla monte eder sonra sıradakini maymun eder nihayet duvardan satırı alıp ikinci dövdüğü elemanın bacağına saplar. ayrıca gönül isterdi ki superman filminde superman rolünü oynasın ışın saçan gözler, süper kuvvet falan kullanmasın direk dalsın allah ne verdiyse.
  2 ... th0r
 7. 7.
  bu iri abinin dövdüğü adamların gideceği yer ikidir.
  1. şanslılar ortepedi
  2. bahtsızlar gasilhane
  3 -2 ... qb1903
 8. 8.
  1951 doğumlu, uzakdoğu dövüş sanatları uzmanı amerikalı aktör.
  2 ... legend of the stranger
 9. 9.
  ifadesi olmayan hatta yüzü hiç değişmeyen insanların da oyuncu olduğunun göstergesidir. *
  1 ... woodstockg
 10. 10.
  yedinci dan aikido ustası. filmlerindeki dandikliğin bir numaralı sebebi, kendisine saldıranların anında ikiye katlanmasıdır. ancak bunun sebebi yapımın rezilliğinden daha çok steven seagalin aslında aşırı hızlı ayak hareketleridir. biz yukarı bakarken adam pozisyonunu değiştirip saldıranı hacamat ediyor.
  2 ... thor