bugün

sırf feneri eleştirdi diye 25 gün önce çaylak cezası alan yazar. doğruları konuşuyoruz. birimiz bu gerçekleri konuşacak ki millet uyumasın.

bundan sonra galatasaray hakkında kim tahrik edici entry girerse takipçisi olacağız.

galatasaraylı yazar arkadaşlara da burdan duyurudur.
görsel

Şu an stadda ağlamakla meşgul. Belki de bayılmıştır. Ahaha.
adamsın kardeşim gel bi sarılayım sana.

görsel
teşekkür ederim dişi insan. ne demek asıl ben sana günaydın.
Günaydın sayın yazar.
görsel
teşekkürler değerli sözlük meslektaşları. size de günaydın
https://www.youtube.com/w...RDbsIhtSmHpCk&index=3

dertlenelim dedik.
hayat bize çok küskü yedirtti. normaldir birader gelsin aklına.
kadınların her detayıyla kafayı kırdım cok acayip canlılar her zerresinde ayrı bir hazine yatıyor.
dedi ve kadınlarla ilgili bir sürü entry girdi. swh.
fener adanaya basınca uzun uzun ağlamış zevat. ayyy çok üzüldüm.

(#45813027) gerçekten çok yazık.

görsel
doğruları bir bir anlatacağız. susmayacağız. holigan at gözlüğünü çıkarında maçları öyle seyredin. çok fazla antipatiksiniz. rüzgar kuzeyden esse onu bile fenerin lehine savunacaksınız.
Ağlayıp kuduran, lider Fenerbahçe altında ezilen gassaraylı.
Abberline denen tipten bile boş bir tip. Allah akıl fikir versin. Nasıl yendi ama Fener hahahahs evet.
kafanın içinde hücre olmadığı girdiğin futbol entrylerinden anlaşılıyor.

toksik fenerli.
görsel
Puhahaha bomba gibi galibiyet bekliyordu gassaraydan. önce gol nedir, vikipediden anlamına bakın, çalışın, gol atmayı becerebilin, ondan sonra kazanmayı düşünebilirsiniz.
bunlarda her sene aynı terane iki maç rakibi kırmızı görüp penaltı jokerini alınca götleri kalktı. ilerleyen haftalarda görecem sizi. utanmıyor musun her sene aynı havaya girip sonra kıçınıza iğne yiyince o hava patlıyor mal gibi kalıyorsunuz.
görsel
bazılarıyla '' asla aynı yollardan yürümemiş '' yazardır. bu yüzden farklıdır.
ağzı yazıları keneften beter olan zevat. fanatik cinconlu olbilirsin ama fenere karşı skerim skarım taraftarına yrraklar s.k şampiyon olursunuz gibi cümleler kurman etik değildir. bu küfürleri stadda etsen amenna ama toplum içinde yazıya dökmen adamlıkta değil. haaa senin yazdığına istinaden yazacak olsam inan edebiyatın kralını yapar argonun feriştahını yazarım insan içine çıkamazsın.
fatih terimin doğum gününü kutlayan yazar. iyi ki doğdun babam.
Fenerbahçe korkusu sarmış zerzevat.

Bak aşık olduğun adam golü döşedi bugün. Ama bizim formayla ahahaha.

görsel

görsel
frank denen zevat, boş yapma ben diğer yazarlara benzemem. bu lafları yediririm sana.

stephen, sözlüğün en nezih yazarıdır.