bugün

evet bendeniz.
En beğendiğim nicklerden birine sahip yazar.
ateist mi müslüman mı çözemediğim yazar.
ne zaman bu saatlerde uludağa girsem aktif gördüğüm yazar. ustam cin misin ?
yalnızlar için gece, en büyük dosttur.
bi yazar ama en geri sıradan öylesine bi yazarcık.

görsel
Küçüklüğünde topu inönü stadı'na kaçmış sanırım. Başka türlü bu umutsuz vakayı açıklamak mümkün değil.

Geçmiş olsun, Allah ailesine sabır versin.

Psikiyatri seanslarını aksatma olur mu güzel çocuğum? Hadi dikkat et kendine, sağlıcakla.

görsel

(#45191854)
günün ilk açık oylayanı teşekkür ederim.

bir kuşku pardon yazar.
z kuşağından pırı pırıl cumhuriyet genci. sendemi paranoyak oldun lan nihavent hesabına benim fakem yazmışın ? o kişi beni destekler eski iyneci bey nikli yazardır. umarım anladın..
görsel
anlamazlar bunlar anlamaz başkanım.

boş bir yazar.

görsel
görsel

Hozası küme düşürecek haberi yok. Noldu, yine koydular gs'ye? 7 maç oldu 3 puana Hasret yazar. Hüüüüüüü.
bir günde kral olmadık ki bir günde tahtan inelim. sen kendi fenerbahçene bak 8 senedir şampiyon olamıyonuz. 9 olacak bu gidişle. 6 maçtır hakemler dengemizi bozdu 7. maçta da futbolcular kendi dengelerini kendi bozdu. olsun cefasıda bizim sefasıda biz uefadan devam nede olsa ülke puanı için galatasaraya muhtaçsınız.
(bkz: #45317867) sırf şu tanımından ötürü kendisini takibe aldım.

aynı zamanda geceleri çok beliriyor burada, helal birader.
görsel
(bkz: kümede kal galatasaray)
Ptt ligde size koyar acımazlar, orası da çok zor demek istediğim yazar. Ahaha.
özellikle üstteki yazarı ağlatma yeteneği olan büyük ama kendi halinde takılan bir yazardır.

true tadında.
(bkz: ptt ligde başarılar)
görsel
(bkz: yallah kümeye)
Bana gelip özelden adamcılık oynayan adam gibi madam yazar. Swh.

Sen hala türk futbolunu ciddiye mi alıyorsun yeğenim? Dedirtmiştir.

Tanım: arda abisinin ekolünden adamsporlu yazar.
türk futbolu hakkında değerli ve parayla satın alınamayacak kadar önemli fikirler beyan eden bir yazardır.

objektif, mantıklı ve doğruları konuşan biri.
kendisini tanımlarken “objektif” kelimesini kullanmış, ben iki kelimeyle tanımlayayım;

(bkz: boş küme)
geceleri saati gelen değerli bir yazar arkadaş.
ama severim kendisini, tam gaz devam.
eyvallah agam. gözümsün
iyi bir galatasaraylı. severim.
(bkz: kümede kal Galatasaray)
acaba kaç yaşında diye merak ettiğim bir sözlük yazarı.
Şu an ağlayıyor olabilir yazarı. Maç sonu kaybolma. Barçaya iyi oynadık lem, fener kim lem. Ahahah.
noldu lan demek istediğim yazar.

barça'ya savunma yaptık lem, fener kim ki lem? ahaha ulan olum çok komiksin. dalga geçmek bile gelmiyor içimden. bir de dünkü maça bile hakemle kazandınız diyecek kadar ergen. zaten daha ünili. sen okulunu bitir önce, sonra futbol izlersin abisi.

görsel
Git boşal da rahatla amk ama Sol frame'e değil.

görsel
Yine nick altımda ağlayan bir ezzekbahceli var. Siz kendinizi böyle avutmaya devam edin koçum helal bizi yendiniz. Onuda hakemlerle yendiniz.

Bizim libidomuzda bir bosalmayla azalmaz reis.
bebeyim takım tutuyorum siyasi parti değil (#45532454) laf olsun diye eleştiri yapmana gerek yoktu. ona bakarsan reiste fenerli ne yapalım şimdi? sen bilmezsin çokça yazdım benim 4 kırmızı çizgim vazgeçilmezim vardır.

1 islam dini
2 recep tayyip erdoğan
3 fenerbahçe
4 aziz yıldırırm

görsel
sözlüğün kalitesini arttıran nezih bir yazar. btw
sana takılmak zevkli ondan takılıyorum.
kendini tam ifade edemeyen zevat. mesela küfür mü edecek direkt edemez dolaylı yollara baş vurur karşı atak geldiği anda sana takıldım falan deyip durumu rehabilite etmeye çalışır. bunlara gerek yok mayk kendini ifade edemeyen zatlar insanın başını belaya sokar.

görsel
sözlükteki gereksizlerden biri.

seks hikayeleri yazan bu abazan herif 12 yaşında falan değilse ailesine sabır diliyorum.

bakın burası çok önemli, bu işin geçmişi 13 bin yıl öncesine kadar gidiyor amk
görsel
aktroller kudurduğuna göre doğru yolda olan yazar.

ister seks hikayesi yazarım ister siyaset yaparım hesap mı vereceğim.
7 gün aranın ardından tekrar evine dönen yazar. seviyorum bu sözlüğü.
desteğinden ötürü teşekkür edilen renkdaş yazar.
avrupaya gitmek isteyen yazar. yok mu sponsor olacak?
shomoloyla sürekli karıştırdığım herif. feyk olan çıksın kasıyo.
görsel

selam olsun yazarı.
turfanda yetişen hıyar galiba.
Nickaltıma gelip entrylerini kimse ciddiye almıyor yazmış olan küçük enişte. Sinirlendi galiba*. Ee olm sen ciddiye almışsın ki yazmışsın baksana. Kendi tezinde çürümüşsün.

Ben seninkileri ciddiye alıyorum mesela. Çünkü aşırı rahatsız edici, boş ve ergence. Başlıklarını da göremesek basicam engeli de gerek yok. Eksi atıp geçmek iyi. Ehe ğ.
veletler sütünüzü için uyuyun hadi. biri de 22 yaşındaymış ah kuzum şeker ister misin.
bir ton işi olmasına rağmen sözlükte takılan yazar.